Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Laisvadienis su MINI Kemperiu

Tiny camper - kelionė su mini kemperiu

Tiny camper - tai mini kemperiukai, kurių pagalba TU! išlaisvinsi savo pojūčius ir dar labiau priartėsi prie gamtos! Tai puiki priemonė festivaliuose ar gamtos išvykose!

Mini kemperiuose komfortiškai išsimiegosite gryname ore, bendrausite su savo artimaisiais jaukioje aplinkoje (gamtos apsuptyje), pasikrausite puikios energijos ir tai leis jums atsipūsti ir pamiršti kasdieninius rūpesčius. Mūsų kemperiai supaprastina keliones, nereikia krautis daugybės daiktų, viską kompaktiškai sudėliosite miegamoje dalyje ir mini virtuvėlėje. Tokio dydžio priekabėlę galite lengvai vairuoti ir parkuoti net sudėtingiausioje vietoje. Tai puikus laiko praleidimas dviems ar šeimoje. Mini priekabėlės nepaliks abejingo nei vieno!

Mini kemperiuose įrengta miegamoji dalis, apšvietimo ir vėdinimo sistemos, įrengtos spintelės pasidėti daiktams, elektros lizdai pasikrauti mobiliuosius įrenginius, 220V rozetė ir patogi mini virtuvėlė. 

Tinycamper sukurta komfortui ir laisvei keliauti.

Dovanų kuponas apima dviejų naktų kelionę, jei yra poreikis pasinaudoti kemperiu ilgiau, galima papildomai užsakyti ilgesnę trukmę ir primokėti skirtumą.

Kemperio nuoma tik Lietuvos teritorijoje. Kemperyje patogiausia miegoti iki 2 suaugusių asmenų + 1 vaikas (~12m) arba 2 suaugę + 2 mažamečiai vaikai.

DĖMESIO! Norėdami pasinaudoti pramoga, būtina užregistruoti www.tinycamper.eu/nuoma. Užsiregistravę gausite detales (į el. pašto dėžutę) apie registracijos patvirtinimą. 

Nuomos periodas: nuo 2020m. gegužės 1d.
Kemperių paėmimo vieta: Užugriovio 8, Užugriovio km.

Daugiau informacijos el. paštu: nuoma@tinycamper.eu arba telefonu +370 699 73629