Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Lėlių terapija suaugusiems

Lėlių terapija yra viena įdomiausių ir giliausių meno terapijos krypčių, nes čia vyksta tikri stebuklai, leidžiantys atskleisti ir priimti įvairiaspalvius vidinius asmenybės aspektus. Pačių sukurtos lėlės supažindina mus su paslėptais pasąmonės lobiais, padeda užmegzti dialogą su įvairiais vidiniais veikėjais ir konstruktyviai nukreipti tai, kas atrodo „kenksminga“ ar nereikalinga, teigiama linkme - į asmeninius išteklius.

Norint dalyvauti, NEREIKIA turėti dailininko, skulptoriaus, lėlininko talento ar kitų meninių sugebėjimų. Šios meno terapijos dirbtuvės siejamos ne su menine kūrinio verte. Jų tikslas - rasti asociacijas tarp sukurtos lėlės ir vidinių žmogaus išgyvenimų.

Ką gausite dirbtuvių metu?

Kūrybinis procesas saugioje erdvėje padės rasti atsakymus į rūpimus klausimus, atpažinti savo elgesį ir jausmus.
Padedant kvalifikuotam meno terapeutui, galėsite „iššifruoti“ sutiktus neverbalinius pranešimus, simbolius ir metaforas,  per tai suprasite kaip geriau valdyti savo jausmus ir savo elgesį.

Meno terapija veiksmingas pagalbos būdas siekiantiems asmeninio augimo ir didesnio pasitikėjimo savimi, patiriantiems stresą, nerimą ir kitas elgesio problemas.

 

“Vidinio vaiko” lėlės gamyba. (2022 vasario 4 d.)

C. Jungas rašė, kad kiekvienas iš mūsų, nepriklausomai nuo amžiaus, nešiojasi savyje  “vidinį vaiką”. Tai būsena, tai procesas, energija. Gyvenimo džiaugsmas, reakcijos į aplinką, spontaniškumas, tai mūsų laimės rodiklis. Kai mums kas nors nesigauna, trūksta gyvybinės energijos, kūrybingumo, tuomet greičiausiai “vidinis vaikas”  sėdi giliai rūsyje ir verkia. Reikia išlaisvinti savo “vidinį vaiką”, kad susigrąžintume džiaugsmą, kūrybą, spontaniškumą.

"Vidinio vaiko" lėlės gamyba skirta atkurti kontaktą ir išgydyti Jūsų vidinį vaiką.

______________________________________________________________________________________________________________

Vedančioji lektorė Svetlana Pečiūrina -  praktikuojanti psichologė, meno terapeutė, meno terapijos meistriškumo kursų autorė ir vedėja: lėlių terapija, kaukių terapija. Tarptautinio Psichologinio Portreto instituto atestuota dėstytoja. Veda individualias psichologines konsultacijas ir mokymus.

Užsiėmimas vyks 1) Zoom platformoje RUSŲ kalba.  2) Vilniuje, studijoje (adresas bus paskelbtas po registracijos) - galimas vertimas į lietuvių kalbą.  

2022 vasario 4 d. 16-20 val. 


P.S. Būtina išankstinė registracija, nes kiekvienas dalyvis turi suspėti gauti siuntinį su reikalinga medžiaga.

Vienas užsiėmimas vienam asmeniui - 39 Eur

Du užsiėmimai vienam asmeniui  - 59 Eur

Trys užsiėmimai vienam smenius - 77 Eur

(Įskaičiuotos visos gamybai skirtos priemonės: įvairiaspalviai audiniai, siūlai, pakulos ir kt. ir siuntimas Lietuvoje).
 

Kilus klausimams skambinkite:
+37065910140 Jūratė Kančauskienė, 

+37069825282 Lina Kirkutė

 *****************************************************************************************************************

  Внутренний ребенок

Предлагаемый арт-терапевтический мастер-класс направлен на восстановление контакта и исцеления внутреннего ребенка, который в каждом человеке смотрит на мир с детской точки зрения.  А ведь нам, как взрослым, принимать жизненно важные решения, о заключении брака, смене места работы, взаимодействии с другими людьми, необходимо с точки зрения нашей взрослой части, а не детского импульсивного реагирования. Внутренний ребенок нуждается в нас. Иногда он застревает в травмах, иногда чувствует себя одиноким, обиженным, злым, нелюбимым или ненужным и это важная часть нас, которая не удовлетворена, и с которой необходимо подружиться, которую необходимо поддержать, с которой необходимо для начала просто познакомиться.

Автор и лектор мастер-класса

Печурина Светлана –  практикующий психолог, арт-терапевт, автор и ведущая арт-терапевтических мастер-классов: куклотерапия, маскотерапия. Сертифицированный Преподаватель международного института Психологического портрета. Проводит индивидуальные психологические консультации, групповые занятия и обучение, мастер-классы, воркшопы.