Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Meilė, ryšys, santykiai. Seminaras + LILA žaidimas

"Jie gyveno ilgai ir laimingai..." - vaikystėje mes klausydavome tėvų ir senelių sekamų pasakų ir svajodavome, kaip patys kada nors taip gyvensime. 

Tačiau realybė kiek kitokia, tiesa? Santykiuose mes kone kasdien susiduriame su iššūkiais, kai turime rasti sprendimus įvairioms situacijoms, kompromisus, kad abi pusės jaustųsi gerai. Dažnam kyla klausimų, nerimo, nepasitenkinimo, nusivylimo bendraujant su antrąja puse, vaikais, tėvais. 

Ar įmanoma gyventi taip, kad santykiuose kiekvienas jaustųsi laimingas, laisvas ir mylimas?

Santykiai - tai energijų saveika. 

Pažinsime juos kaip energiją. Atpažinsime programas, prigimtinius blokus, proto sukurtus lūkesčius, kurie trukdo harmoningai santykių tėkmei ir augimui.

Atpažinsime ir transformuosime. Tai padės atkurti žaismingumą, laisvės pojūtį, intimumą, atvirumą, gyvenimo džiaugsmą. Augti kartu. Švęsti gyvenimą! 

Šis itin didelio susidomėjimo sulaukęs praktinis seminaras apie tai, kaip tas programas sąmoningai atpažinti, transformuoti ir pagaliau gyventi savo svajonių gyvenimą? Meilėje, darnoje ir vidinėje harmonijoje.

Seminarą sudaro dvi dalys:
1. 10.00-12.00 val. teorinė dalis.
2. 12.00-16.00 val. praktinė dalis žaidžiant Lilą. 

LILA – tai daugiau nei žaidimas, tai intensyvus energetinis procesas, kurio metu žaidėjas yra vedamas per energetines būsenas, kurios padeda įgyti raktus sunkiausioms problemoms spręsti, rasti išeitis iš didžiausių strigimų gyvenime ir tiesiog giliai pažinti save.

Žaidimas sukurtas net prieš 2000 metų. Jame smulkiai aprašoma numerologinė LILOS filosofija, kuri savo gyliu ir sudėtingumu prilygsta Taro, runų ir kitoms plačiai žinomoms sistemoms.

Jogai, išnagrinėję žmogaus sąmonės labirintus, išskyrė 72 esmines būties padėtis, kurios atsispindi žaidimo langeliuose. Žaidėjas, mesdamas kauliuką, suteikia leidimą Karmai nulemti jo padėtį ir judėjimą žaidimo lentoje.

Žaidimas LILA padeda:
* Realizuoti troškimus
* Apšviesti protą, išplėsti sąmonę
* Suvokti sudėtingas gyvenimiškas situacijas
* Rasti teisingus atsakymus į būties klausimus
* Išsiaiškinti, kas trukdo, o kas padeda judėti dabartiniame gyvenimo etape

Su savimi turėti:
* Žaidimo objektą, kuriuo judėsite lentoje - svarbu, kad tai būtų jums svarbus daiktas (žiedas, talismanas, akmuo, pakabukas, amuletas ir pan.);
* Klausimą savo gyvenimui, likimui. Žaidimo eigoje matysite atsakymo gaires bei tai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį norint pasiekti tikslą;
* Sąsiuvinį ir tušinuką užrašams;
* Žaidimas vyks lietuvių kalba.

Paskaitą ir žaidimą ves asmeninio augimo trenerė Aušra Daugėlienė, kuri Lila žaidimą veda jau 14 metų.

Seminaro ir žaidimo trukmė: ~6 val.
Seminaro ir žaidimo kaina: 50€. 

LAIKAS: lapkričio 23 d., šeštadienį, 10 - 16 val. (seminaras ir Lila žaidimas).

ADRESAS: Saltoniškių g. 31-315, Vilnius (Žvėryno verslo fabrikas, 3 aukštas),  

VIETA: Inmind.lt Sąmoningumo ugdymo studija

Telefonas informacijai: 869903355

Pasākuma norises vieta