Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

MENO PAŽINIMAS: teatro edukacija 6 mėn.- 3 m. vaikams

ABONEMENTAS SKIRTAS BIRŽELIO MĖNESIUI. Birželio 24 d.ir 25 d. teatras nedirbs, užsiėmimai persikels į tolimesnę savaitę.

Aktorius, šokėjas ir teatro pedagogas Raimondas Klezys, naudodamas teatrines ir muzikos priemones, supažindina šeimas su įvariomis meno formomis. Teatro priemonės ugdo vaiką, skatina jo fizinę, emocinę, socialinę raidą, kūrybiškumą, ritmo pojūtį ir klausą.
Kiekvienas susitikimas prasideda trumpu aktoriaus spektakliu, o paskui – vaidina, imrovizuoja, šoka ir muzikuoja visi. Užsiėmimų metu tėvai ir vaikai mokosi žaisti kartu, pažinti, bendrauti, suprasti teatrą.
Nuo pat pirmos savo gyvenimo dienos vaikas bando suprasti, koks yra pasaulis. Jis tyrinėja aplinką ir sparčiai mokosi. Vaiko raidos tyrimai teigia, kad žmogaus smegenys aktyviausiai vystosi iki 3 m., o asmenybė formuojasi iki 5-erių. Mažamečiai vaikai pirmiausia kaupia patirtį žaisdami.

Būrelis sukurtas ilgalaikiam lankymui, nes pirmųjų užsiėmimų metu vaikai tik susipažįsta su aplinka, draugais, o jau vėliau įsitraukia ir dalyvauja patys. Abonementas yra perkamas keturiems užsiėmimams iš eilės tuo pačiu laiku kas savaitę, pradedant nuo pirmojo apsilankymo. Užsiėmimai neperkeliami. 

Grupės dydis: 10 suaugusių ir 10 vaikų (jei dalyvauja broliai ir sesės, vaikų skaičius didesnis)
Užsiėmimo trukmė: 50 min.
Vaikų amžius: šią programą rekomenduojame 6 mėn.- 3 metų vaikams. Bet visad mielai priimame jaunesnius/vyresnius seses ir brolius, vyresnius vaikus, nelankančius darželio.

Priklausomai nuo pasirodymo, salėje galės būti 7-10 šeimų. Renginį organizuojame laikydamiesi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų:

– Vyresni nei 6 m. žiūrovai įleidžiami tik dėvintys apsaugines veido kaukes arba apsaugines veido priemones. Vaikams iki 6 m. jų dėvėti nereikia. 
– Kiekvienam atvykusiam bus pamatuota temperatūra, į teatrą nebus įleisti karščiuojantys asmenys (37,3 ir daugiau), sloguojantys, kosėjantys vaikai ir suaugę. Rekomenduojame vaiko temperatūrą pamatuoti dar iki išvykstant iš namų, kad nekiltų nesklandumų prie durų.
– Prieš įeinant į salę ir salėje prašysime laikytis bent 2 m. atstumo nuo kitų renginio žiūrovų. Vaikai viso renginio metu privalo likti prie tėvų.
– Patikrinus renginio bilietus ir žiūrovų temperatūrą, šeimos bus palydimos nusiplauti rankas, o tada palydimos iki vietos salėje. Vienos šeimos nariai bus sodinami kartu, 2 m. atstumu nuo kitos šeimos.
– Renginyje nerekomenduojama dalyvauti 60 metų amžiaus ir vyresniems, taip pat sergantiems lėtinėmis ligomis asmenims.
– Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys). 
– Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.
– Apie pablogėjusią sveikatą būtina pranešti pagalbos telefonu 112 arba informuoti vakaro metu dirbantį personalą.
– Pasibaigus spektakliui, šeimos bus po vieną palydimos iš salės.
– Nesilaikant šių taisyklių, bus paprašyti palikti renginį ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Pasākuma norises vieta