Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Naujininkai: po cerkvių, kalėjimų ir kapinių pasaulį

Pasivaikščiojimas po Naujininkus, kurie liks, tuo pačiu ir per Naujininkus, kurie labai greitai keičiasi. Per daugiaaukščių orlaides, langus ir nesandarias sienas prasiskverbia cerkvių varpų melodijos ir prie medinukų pririštų šunų skalijimas. Cypia vandens kolonėlių rankenos, skamba kibirai, sklidini vandens palieti kapų gėlėms ir rūbams skalbti. Žiemą po kojomis girgžda sniegas arba tekši balos, priklauso nuo žiemos. Būtent per tokius Naujininkus kalvomis kylame ir leidžiamės šios ekskursijos metu.

  • 👉 Ekskursijos pradžia: prie įėjimo į Šv. Eufrosinijos kapines esanti automobilių aikštelė. Adresas: Liepkalnio 19.
  • ⭕ Pabaiga: Tyzenhauzų gatvėje
  • 🕰 Ekskursijos trukmė: 2 val.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti spausdintą arba telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

☔ Kas bus, jei lis? Ekskursija vyks, tik nepamirškite skėčių :)

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Pasākuma norises vieta