Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Orientacinis pasivaikščiojimas LAISVASIS KAUNAS

Kviečiame pažinti Kauną kitaip! 

Šioje interaktyvioje ekskursijoje nebūsite tik klausytojai, vedami gido. Čia jūs būsite aktyvūs dalyviai, nes virtualus gidas Brainas privers jus pačius įsitraukti į veiklą. Lankomus objektus reikės surasti savarankiškai, pasitelkiant savo orientavimosi įgūdžius ir padedant mūsų gidui Brainui. Pasivaikščiojime gausu audio gido, video medžiagos ir nesunkių užduočių, kurias turėsite atlikti, norėdami tęsti toliau. Jei nesuprasite užduoties ar nerasite ieškomo objekto - gidas Brainas visada bus "šalia" ir užves jus ant teisingo kelio! Ar pasiruošę šiai kojų ir smegenų treniruotei?  

Orientacinio pasivaikščiojimo metu aplankysite vietas, susijusias su LAISVE, stabtelsite klausytis istorijų, apie LAISVĖS troškimus. Šiame maršrute žodis LAISVĖ skamba daugiau kaip 70 kartų. Įsitikinsite, kad LAISVĖ – labai plati sąvoka. Tai ir Tėvynės Laisvė, ir žmogaus Laisvė, Laisvė kurti, Laisvė mylėti, Laisvė kalbėti, ekonominė Laisvė ir dar daugiau.
Susitikime Kaune!

Maršruto ilgis: 2,5 km.

Dalyvių skaičius: 1-4 asmenys (jei nori dalyvauti didesnė kompanija – kiekvienas asmuo virš 7m. privalo įsigyti papildomo žmogaus bilietą. Dėl grupių didesnių kaip 12 žmonių – kreipkitės telefonu.

Sudėtingumo lygis: lengvas

Trukmė: 1,5-2 val.


Pastabos: Maršrutas įveikiamas ir su vežimėliais. Žaidimo metu keliaujama Kauno m. centrine dalimi, senamiesčiu (yra akmeninio grindinio). Pasivaikščiojimo metu galima stoti trumpai pertraukai. Startas – Karo muziejaus kiemelis. Prieš įsigijant paslaugą būtinai susisiekite suderinti ekskursijos laiką.

Svarbu: Gidas Jūsų ekskursijai skirs ne daugiau kaip 2.5 valandas, tačiau tai yra pakankamas laikas neskubant ištyrinėti lankomas vietas bei sustoti poilsio pertraukėlei.

Pasākuma organizators uzņemas atbildību par pasākuma kvalitāti. Organizators pieņems lēmumu par naudas atmaksu, ja pasākums nenotiks vai tiks pārcelts. Plašākai informācijai par apstākļiem un naudas atmaksu, lūdzu, skatiet sadaļu "Ar Pasākumu saistīti apstākļi".

Pasākuma norises vieta