Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Paslaptingais kiemelių labirintais: ekskursija šeimoms

Nerkime drauge į nuotykių, atradimų ir žaidimų labirintą po kiemelius ir skersgatvius, tylias gatveles vis dar saugančias paslėptas laiko paliktas žymes. Daug įdomių ir paslaptingų miesto istorijų slepiasi dideliuose ir mažuose, atviruose ir uždarose Vilniaus kiemuose. Išgirsime netikėčiausių istorijų, pamatysime karo, sprogimų ir gynybinių įtvirtinimų likučius, paliesime plačias senovines palanges, atrasime slaptus praėjimus ir laiptines. Juk Vilnius vis dar pasakoja savo istoriją, tik norint ją išgirst reikia išsukt iš numintų takų. 

⏳ Trukmė: 1 val. 30 min.
👉 Ekskursijos pradžia: prie paminklo Dr. Jonui Basanavičiui
⭕ Ekskursijos pabaiga: netoli Rūdninkų skvero

⭕ Kaina: 10,00 eurų. Bilietas reikalingas ir vaikams, ir suaugusiems. 

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

***

Šią, kaip ir visas kitas ekskursijas ir edukacines programas, galima užsisakyti klasėms, šeimoms ir šventėms, kolektyvų darbuotojų vaikams.

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Pasākuma norises vieta