Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Plaukiame į PASAULIO PUODUS!

📌 SUSITIKIMO VIETA. Merkinės prieplaukos poilsiavietė. Vieta žemėlapyje - https://goo.gl/maps/9FFHR4HdGUqmw3vD8
🌊 UPĖ. Keliausime Merkio upe. Tai vidutinio pločio, srauni, vaizdinga ir nesudėtinga upė.
🛶 MARŠRUTAS. Puvočiai -> Merkinės prieplaukos poilsiavietė (~ 15 km. / ~4-5 val.).


Bičiuliai!

Kviečiame keliauti baidarėmis Dzūkijos nacionaliniame parke! 

Šį sekmadienį (rugsėjo 27 d.)  10:00 val. susitinkame Merkinės prieplaukos poilsiavietėje (Vieta žemėlapyje - https://goo.gl/maps/9FFHR4HdGUqmw3vD8 ). Pervežimu į starto vietą pasirūpinsime mes. Pakeliuj parduotuvių ar sustojimų nebus, tad visus daiktus, kuriuos planuojate pasiimti į baidarę, jau turėkite pervežimo metu. Baidarių žygio startas – Puvočių kaime, nuo kurio apie 4-5 val. plauksime Merkio žemupiu - iki legendomis apipinto Merkinės piliakalnio. Šioje atkarpoje Merkys susirinkęs savo intakų vandenis teka greitesne srove iki pat Nemuno. Upėje beveik nėra kliūčių, tad maršrutas yra tinkamas keliaujantiems su vaikais ar pirmą kartą plaukiantiems baidare. Kelionę užbaigsime Vytaro Radzevičiaus gatvės maisto kavinėje PASAULIO PUODAI. Čia ragausime išskirtinius patiekalus ir grožėsimės nuo piliakalnio atsiverenčiais vaizdais.
 

SVARBI INFORMACIJA:
- Baidarėse keliausime po 2 asmenis, tad atvykite kartu su draugu. Jei norite keliauti vienas - pasiteiraukite dėl vienvietės baidarės telefonu +370 679 31214.
- Į renginio vietą atvykstama savarankiškai. Už papildomą mokestį galimas pervežimas nuo autobusų / traukinių stoties arba užsakytu mikroautobusu iš Jūsų miesto.
- Maistu žygio metu rūpinamės savarankiškai.

Žygis vyks bet kokiu oru, tad pasirūpinkite tinkama apranga. Laikysimės SAM rekomendacijų, tad dalyvių skaičius ribojamas. 

Turite klausimų? Kreipkitės el. paštu we.go.projects@gmail.com arba telefonu +370 679 31214. 

P.S. Plukdome ir kitomis datomis, jūsų pageidaujamais laikais Ūlos, Grūdos, Merkio, Varėnės ir kitomis upėmis. Daugiau informacijos telefonu +370 679 31214

Pasākuma norises vieta