Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Pavilniais ir serpantinu: ekskursija Vilniuje

Apeidami naujas statybas ir tipiškus sodų projektus, vingiuosime po senuosius Pavilnius. Prieš šimtą metų statytos medinės ir mūrinės pilaitės palei gelžkelį, kuriuo į miestą veždavo liukstorpeda, į Vilnelę besileidžianti saulė, Žiedų gatvė, virstanti vieninteliu Lietuvoje kalnų serpantinu - skambiai pasakyta, bet faktas lieka faktu. Garsaus rašytojo vaikystės name skambanti rusiška muzika, vienintelės medinės Vilniaus bažnyčios kieme žydinčios magnolijos, vandens bokšte gyvenantys žmonės, lagamine augančios gėlės, miniatiūrinės kapinaitės - tai tik keletas Žemojo ir Aukštojo Pavilnių detalių

 

🕜 Ekskursijos trukmė – apie 2 val. 30 min.
➡ Ekskursijos pradžia: traukinių stotis "Pavilnys"
⭕ Ekskursijos pabaiga: traukinių stotis "Pavilnys"

Vaikams iki 10 metų (keliaujantiems su ekskursijoje dalyvaujančiais suaugusiais) - ekskursija nemokama.

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Ekskursija vyks bet kokiu oru, tik nepamirškite tinkamų drabužių:)

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu                                  Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Pasākuma norises vieta