Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Pikantiškos nepavyzdingosios Klaipėdos istorijos

Ekskursija apie pačias pikantiškiausias uostamiesčio istorijas nuves į pastoriaus žmonos lovą, pas Richardą Vagnerį, Klaipėdon pabėgusį nuo anstolių ir probleminių santykių, taip pat prisiminsime ir itin moterų kūnais besidomėjusį Mykolą Romerį ir jo abejotino tyrumo nuotykius Klaipėdoje. Užsuksime į Mėmelio vakarėlių liūtų pamėgtą viešbutį ir į karininkų kazino. Kone visos istorijos bus pusėtinai moralios, šiek tiek juokingos ir truputį skaudžios. Nes apie gražias ir pavyzdingas istorijas niekas nerašo, tai tiesiog nuobodu;) Dėl ekskursijos temos ir pikantiškumo į ją siūlome eiti tik suaugusiems. ☺️

⌚️ Ekskursijos trukmė – apie 2 val.
👉 Ekskursijos pradžia: Teatro aikštėje prie Anikės
🎲 Ekskursijos pabaiga: S. Šimkaus gatvėje

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Ekskursija vyks bet kokiu oru, tik nepamirškite tinkamų rūbų :)

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Pasākuma norises vieta