Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Praktiniai mokymai "Išlaisvink svajonę"

Svajonės - pildosi. Tiesa, vienos, mažiau reikšmingos, išsipildo greitai, o kitos - didelės ir svarbios, pildosi lėtai, o gal ir visai neišsipildo. O kartais tos niekaip nesipildančios svajonės sukelia mums tikras kančias - taip labai labai noriu, o kodėl vis neturiu? Kodėl turi kiti, o aš - ne?

Tačiau, kad ir kaip būtų, kas iš suaugusiųjų vis dar svajoja taip pat laisvai ir su polėkiu, kaip vaikystėje? Kaip tik, kuo labiau augame, kuo protingesnės ir rimtesnės daromės, tuo labiau gniaužiame ir ribojame savo svajones. Kodėl?

Nes tikime, kad:

  • "norėk atsargiai, nes dar ims ir išsipildys!".
  • Nerealu, to niekada nebus, todėl neverta net svajoti.
  • Reikia labai tiksliai formuluoti norus, nes Visata tik ir taikosi išpildyti norus ne taip, kaip tu nori, vien dėl to, kad blogai suformulavai savo norą.
  • "Žmogus suplanuoja, o Dievas - juokiasi".
  • Nepraktiška svajonė, reikia norėti kažko praktiškesnio, realesnio, naudingesnio. Arba kaip tik - negalima norėti materialistiškų dalykų, reikia norėti vien tik dvasinių.
  • Reikia nusipelnyti, tapti vertu, kad svajonė išsipildytų.

Sąrašą, manau, kiekviena galėtų ir pratęsti.

Ir net kai norai išsipildo, kai kada nusiviliame, nes tai, pasirodo, ne visai tai, ko iš tiesų norėjome. 

Aš sąmoningai svajoju ir pildau savo svajones jau 10 metų.

Tad jau 8 metus dirbu savo svajonių darbą, 5 metus gyvenu svajonių sodyboje. Mane supa nuostabūs žmonės! O svarbiausia - aš esu visiškai laisva svajoti ir darau tai drąsiai. Mano svajonės yra mano įkvėpimas, mano amžino veikimo variklis, vedantis mane per gyvenimą į priekį. 

Esu išbandžiusi daugybę technikų, o nuo lapkričio 30 d. kviečiu prisijungti į trijų savaičių trukmės praktinius mokymus "Išlaisvink svajonę", kurių metu galėsite išmokti ir patirti mano išbandytų ir naudojamų praktikų junginį. 

Užsiėmimų tikslas - išmokyti metodo, kuris leis dirbti su savimi savarankiškai, tapti savo gyvenimo autore, o ne aplinkybių auka.

Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visos (grupė vien moterų), nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti žmogui efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai. 

Užsiėmimų struktūra:
Kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 18 val. vyks "gyvi" susitikimai, kurie bus transliuojami internetu per video konferencijų programą Zoom, kuri leidžia matyti ir girdėti vieniems kitus. Todėl į mokymus gali jungtis visi, nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos ar galimybių dalyvauti. Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e.

Susitikimų trukmė: 2-3 val.

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungtos tik mokymų dalyvės. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu į savarankiško darbo metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti ar parsisiųsti sau į kompiuterį. 

Kiekvieno susitikimo metu gausite naują darbo su savimi temą, idėjas, klausimus sau, namų darbus, užduotis, kurias kasdien atliksite savarankiškai.

Šis ciklas sukurtas orientuojantis būtent į savarankišką darbą. Kiekvieno susitikimo metu gausite namų darbus, užduotis, kurias kasdien atliksite savarankiškai. Jūsų gyvenimas jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo!

Grupės palaikymas tarp gyvų susitikimų vyks uždaroje Facebook grupėje, čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu dalyviams į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus.

Kursų kaina: 100 eur.

Jei aktualu išsimokėjimas dalimis, parašykite el. p. asta.ivaskeviciute@gmail.com
Jei gyvenate užsienyje ir negalite įsigyti bilieto per paysera sistemą, parašykite, susitarsime. 

Mokymai sukurti emocijų paleidimo technikos pagrindu, pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą. 

Mokymus veda: Asta Ivaškevičiūtė - beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora.
Šiuo metu Asta jau aštuonerius metus skaito paskaitas apie savęs paieškas ir tikrojo "aš" savyje budinimą, veda praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, yra emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, įtampas atpalaiduojančios bei įsitikinimus transformuojančios metodikos "Savo gyvenimo autorė" kūrėja. 

Taip pat Asta yra knygos "Laisvė būti savimi" autorė.

Susitikimų transliacijų nuorodą gaus mokymų dalyviai dieną iki mokymų.
Jei negalėsite dalyvauti tiesiogiai, galėsite pasižiūrėti įrašą jums patogiu metu. Įrašas bus įdėtas uždaroje grupėje Facebook'e. Tam, kad galėčiau jus prijungti prie grupės, parašykit man žinutę messengeryje :)

Kilus klausimams, galite su mumis susisiekti el.p. asta.ivaskeviciute@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta). Jei nepavyksta prisiskambinti, rašykit laišką, žinutę messengeryje arba instagrame ( @asta_iva ) :)

Laukiame Jūsų!
www.pazinimassaviraiska.lt