Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Seminaras: „Vaiko agresija: priežastys, prevencijos ir korekcijos metodai“

Dalyvių skaičius seminare yra ribotas.

Seminaro Vilniuje data: 2019.11.23 d. Nuo 10.30 iki 13.00 val.

Dėmesio! Bilieto kaina: 1 dalyviui - 22 Eurai.  2 dalyviams - 40 Eurų.

Dėmesio! Perkant bilietus, ties užrašo "Bilietas 1 dalyviui" - paspausti varnelę - pasimatys kiti bilietų variantai.

Į seminaro kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, skaidrės. Payseros sistemoje, perkant bilietus, galima įšrašyti sąskaitą-faktūrą. Dėl kitų apmokėjimo būdų prašome kreiptis elektroniniu paštu: spdirbtuves@gmail.com.

Seminaro teorinės dalies temos apie vaikus nuo 2 iki 8 metų:

Kas yra agresija? Agresijos rūšys. Vaikų konfliktai. Agresijos požymiai. Vaiko agresijos priežastys. Kaip elgtis su agresyviu vaiku? Kaip koreguoti agresyvų vaiko elgesį? “Agresyvūs” žaidimai: kam, kada ir kaip? Nuo įtampos iki agresijos - vienas žingsnis. Žaidimų terapija pykčio prevencijai. Vaikų kandžiojimosi priežastys. Kaip formuoti vaikui saugumo įgūdžius. Emocijų ir savikontrolės abėcėlė. Darbas su jausmais. Konstruktyvių bendravimo įgūdžių formavimas, kritikos, pralaimėjimo priėmimas. 

Seminaro praktinės dalies metu žaisime įtampą ir pyktį mažinančius žaidimus, mokysimės kontroliuoti savo ir vaikų neigiamas emocijas.

Adresas: Laisvės pr. 77D-65, Vilnius. Kurybinės dirbtuvės „Laiptai“.

Informacija dėl seminaro, pažymėjimų el. paštu spdirbtuves@gmail.com.

Apie lektorę: Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, 7 metus vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Reiki meistrė, besidominti angelų terapija ir ją taikanti savo darbe, šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.

Pasākuma norises vieta