Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Sūnų ir paauglių amžini auklėjimo principai. (T.Girdzijausko seminaras Klaipėdoje)

Šiuolaikiniai paaugliai greitai auga biologiškai, bet lėtai auga jų savarankišumas ir savikontrolė. Juos supa vis daugiau pagundų, žadinančių stiprius sunkiai valdomus norus. Ką daryti tėvams, kai jų vaikai tampa vis labiau fiziškai pranašesni ir geriau informuoti, tačiau dar stokoja atsakomybės už savo sprendimus?

KOVO 9 d. 12:00 val. KVIEČIAME į Tomo Girdzijausko (lektoriaus erudito, gebančio itin senas, gilias ir sudėtingas žinias perkelti į modernų gyvenimą, perpasakoti amžinas tiesas mums suprantamu būdu) seminarą "Sūnų ir paauglių amžini auklėjimo principai"!

APIE LEKTORIŲ: Jis vadovaujasi autodidaksijos (arba mokymosi visą gyvenimą, „lifelong learning") principais, yra studijavęs itin daug mokslo sričių ir užsienio kalbų, trimis kalbomis (lietuvių, anglų, rusų) skaito unikalias plataus tematinio spektro paskaitas (greitojo mokymosi, vadovavimo psichologijos, karjeros, vertybių, bendravimo, šeimos santykių, vaikų auklėjimo, sveikatos ir kt. temomis). Jo sukauptos žinios neturi analogų Lietuvoje ir retai sutinkamos net ir svetur dėl jų gilumo, aktualumo, naudojamų itin retų (senųjų civilizacijų, kultūrų bei filosofinių) šaltinių įvairovės bei sintezės. Seminaruose plačiai naudoja ir Vakarų kultūros palikimą.

Tai informatyvus ir interekatyvus seminaras pagrįstas darbu mokylose ir stipria ugdymo tradicija, pasakojantis apie iššūkius ir rodantis galimybes kaip išlaikyti kuo geresnį ryšį su vaiku baigiančiu suaugti ir tapti juridiškai bei visapusiškai savarankišku.

Sakoma: ką įdėsi – tą ir gausi. Arba ką pasėsi – tą ir pjausi. Šie posakiai ypač jaučiasi berniukų augimo ir virtimo į jaunuolius bei vyrus atvejais. Į berniukus reikia įdėti daugiau energijos ir žinių nei į mergaičių. Moteris gamta ir taip sukūrė tobulas. Vien berniukų drausminimas galima sakyti yra atskira tema.

Taigi pirmiausia klausimas tėvams – kokias savybes norite berniukuose išugdyti?

Norite išauginti savarankišką žmogų su saviverte, pareigingą sutuoktinį, aktyvų pilietį ir paramą gyvenimo gale, o ne agresyvų konflikuotoją – lenkite medį kol jis jaunas.

Ką darote, kai jūsų paauglys nori eiti į vakarėlį su žmonėmis apie kuriuos nieko nežinote? Paaugliai yra didelis išbandymas tėvams. Be tarpusavio pasitikėjimo ir pagarbos bus sunku išlaikyti gerus santykius su jais. Jūsų pauuglys beveik suaugęs žmogus, arba bent jau jis taip galvoja apie save. Ir tuo pačiu metu gyvenimas namuose šiek tiek įtamptas. Taip?

Etapai kuriuos praeina berniukas, o taip pat kas auklėja sūnų – motina ar tėvas, tėvai ar seneliai, vyrai ar moterys, savi ar svetimi – taip pat svabūs žinotini dalykai.

TEMOS:

Trumpas vyrų ir moterų skirtumų priminimas.
Berniukų ir mergaičių elgesio skirtumai mokykloje.
Tipinis berniuko elgesys.
Rekomendacijos tėvui kaip auklėti sūnų pagal Rober Bly knygą “Geležinis Džonas”.
Berniukų ugdymas britų elitinėse mokyklose Eton College ir Harrow School.
Kuo skiriasi berniukų ir mergaičių ugdymas?
Kuo skiriasi berniukas, jaunuolis ir vyras?
Koks mamos vaidmuo ir ko mokina tėtis?
Dalykai, kurių gali išmokinti tik tėtis.
Kaip auklėti berniuką be tėvo? Taisyklės mamoms turinčioms sūnų.
Berniuko disciplinavimas.

KAM SKIRTA?

Jeigu ketinate turėti vaikų, jei turite sūnų, jeigu auklėjate berniukus darželyje arba mokykloje, jei tenka daug bendrauti su berniukais, jei esate vyras ir norite geriau suprasti ir ugdyti save, jei domina vyriškumo tema apskritai- ši tema jums

KADA: kovo 9 d. (šeštadienis) 12:00 val.
KUR: Žvejų g. 12, III a. (įėjimas pro Autentic laiptinę), Klaipėda.
KAINA:
DĖMESIO❗ Iki kovo 3 d. (imtinai) bilieto kaina 15 eur (vienam asmeniui), o 20 eur - porai (tėvams) arba perkant 2 arba daugiau bilietų! 👌😎✌🤗❤
NAUJIENA - galite užsakyti seminaro VIDEO įrašą! 🎥🎬

 

Pasākuma norises vieta