Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Šviečiančios Rasų kapinės: vakarinė ekskursija Vilniuje

Visų Šventųjų vakarą kviečiu į pasivaikščiojimą po pačias seniausias Vilniuje Rasų kapines, vadinamas tautos panteonu, nušvitusias tūkstančiais žvakelių. Šiose kapinėse palaidota daug Lietuvai nusipelniusių šviesuolių, be kurių darbo ir atsidavimo tikriausiai šiandien mes visi gyventume kitaip, o gal ir kitur. Ekskursijos metu susipažinsime su mūsų šviesuolių gyvenimais, kalbėsimės apie kapinių istoriją, ieškosime išskirtinių antkapių ir netikėtų miesto vaizdų. Žvakelių jūrą galite papildyti ir jūs, uždegdami savo atsineštą prie pasirinkto kapo.

👉 Ekskursijos pradžia: Susitinkame Rasų g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje (ji yra prie įėjimo į kapines)
⏳ Ekskursijos trukmė – apie 2 val.
Ekskursiją veda Gabija.

Vaikams iki 10 metų (keliaujantiems su ekskursijoje dalyvaujančiais suaugusiais) - ekskursija nemokama. 

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

Ekskursija vyks bet kokiu oru, tik nepamirškite skėčių ☔ ir šiltesnių drabužių:)
Ekskursijoje būtina dėvėti kaukę arba kitą analogišką priemonę.

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Pasākuma norises vieta