Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Tarpukario inteligentija. Svečiuose pas pulkininką D. Grabį | Ekskursija-viešnagė | 04.19 | Su Diana

Tai – ne ekskursija. Tai - viešnagė pas tarpukariu Panemunėje gyvenusį pulkininką Domininką Grabį ir jo šeimą. 

Laikinosios sostinės turtingų vilų kurorte bei karininkų gyvenamajame rajone Panemunėje tarpukariu su savo šeima laimę kūrė ir karo inžinierius, pulkininkas Domininkas Grabys. Jis buvo pirmas ir paskutinis Linkaičių ginklų dirbtuvių viršininkas, 1933 m. apdovanotas DLK Gedimino 3-iojo laipsnio ordinu ir Lietuvos Nepriklausomybės 10-mečio jubiliejiniu medaliu. 

D. Grabys buvo garsus valstybės ir visuomenės veikėjas. Šiandien, praėjus beveik šimtmečiui, siekdami pagerbti savo prosenelio D. Grabio atminimą, provaikaičiai atvėrė savo namų duris ir mums. Vila močiutės garbei pavadinta „Grabytės“ vardu.

Jūsų laukia 40 min pasivaikščiojimas po Panemunę ir jauki viešnagė viloje „Grabytė“. Čia išgirsite istorijų apie Nepriklausomos Lietuvos inteligentiją ir jos gyvenimus. Prisiliesime ne tik prie autentiškų, išsaugotų Grabių šeimos daiktų, bet ir ir širdį veriančių istorijų. 

 

Ekskursijos pradžia - prie vilos „Grabytė“ vartelių (Gailutės g. 19, Kaunas)

Data: 2024 m. balandžio 19 d. 18 val.

Ekskursijos-viešnagės trukmė: iki 2 val.

Kaina – 26 Eur asmeniui.

 

Turite klausimų? 

Skambinkite +37061135830

Iki ♥

Pasākuma organizators uzņemas atbildību par pasākuma kvalitāti. Organizators pieņems lēmumu par naudas atmaksu, ja pasākums nenotiks vai tiks pārcelts. Plašākai informācijai par apstākļiem un naudas atmaksu, lūdzu, skatiet sadaļu "Ar Pasākumu saistīti apstākļi".

Pasākuma norises vieta