TRENERIŲ PROGRAMA | 4 MODULIS | PERSONALO ATRANKA

KOVO 10 D. 10.00 - 18.00 val.

KAS TAI?

Tai 8 val praktiniai mokymai, po kurių ektroniniu paštu bus siunčiami namų darbai (4 užduotys). Mokymai sudaryti iš 20% teorijos ir 80% praktikos! Susitikimo praktinėje dalyje bus atrinkti ir pakviesti specialiai šiems užsiėmimams tinkami žmonės. Beveik visais atvejais praktinė dalis bus pateikta netradiciškai - įvairių užduočių, žaidimų, testų forma.

N.B. Šioje programoje gali dalyvauti tik tie asmenys, kas studijavo Veidoskaita Master Class ir Veidoskaitos ABC programose. Baziniai sistemos principai šioje programoje nebus studijuojami.

MODULIS 4 | PERSONALO ATRANKA:

  • VEIDOSKAITOS PRINCIPŲ PERSONALO ATRANKOJE KARTOJIMAS (1 val.)
  • SVAJONIŲ KOMANDOS FORMAVIMAS (3 val.)
  • DARBUOTOJŲ (DE)MOTYVAVIMO PRINCIPAI (1 val.)
  • KOMANDINIS ŽAIDIMAS REMIANTIS VEIDOSKAITOS METODIKA (3 val.)
  • NAMŲ DARBAI (4 užduotys)

LEKTORIUS

 „Kas trečias sutiktas žmogus, kuris pas mane studijavo veidoskaitą, guodžiasi, kad labiausiai trūksta praktikos. Šių pastebėjimų dėka kilo mintis sudaryti galimybę maksimaliai pagilinti žinias praktiškai. Kiekvienas jaučiamės stipresnis ar silpnesnis vienoje ar kitoje temoje. Šis praktikumas sudarytas tokiu principu, kad kiekvienas gali sustiprinti arba padidinti praktines žinias pagal pageidaujamas temas. Siekiantiems aukščiausio rezultato, visa programa suteiks galimybę ženkliai stipriau integruoti veidoskaitos metodiką į savo gyvenimą.“ (Žydrūnas Sadauskas)

Žydrūnas Sadauskas:  unikalių asmeninių talentų atskleidimo metodikų treneris! Eriksoninės hipnozės praktikas! Jis jau daugiau nei ketveri metai studijuoja ir taiko praktikoje įvairiausias metodikas, kurios leidžia per kiek įmanoma trumpesnį laiką nustatytį pagrindinius žmogaus charakterio parametrus.
Žydrūno praktikuojamos metodikos yra:

  • VEIDOSKAITA - prieš 2700 metų senovės Kinijoje atsiradusi metodika, kuri leidžia pakankamai tiksliai nusakyti pagrindinius žmogaus charakterio parametrus pagal jo veido bruožus,
  • PROFAILINGAS - Rusijos spec. tarnybų ir psichiatrų sukurta metodika, kuri leidžia pagal žmogaus aprangą ir elgesį nustatytį dominuojančius žmogaus charakterio psichotipus.
  • Dar viena metodika, kurią jis praktikuoja, yra kūno kalbos ir mikro veido išraiškų "skaitymas", kuris išduoda tikruosius žmogaus ketinimus ir reakciją į informaciją.

Plačiau apie Žydrūno veiklą rasite čia: https://www.facebook.com/atrask.savo.pasaukima/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALYVAVIMO MODULYJE KAINA VIENAM ASMENIUI 149 eur.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 8 val. praktiniai mokymai, kava, arbata, pietūs.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PERKANT VISĄ TRENERIŲ PROGRAMĄ TAIKOMA 20%  NUOLAIDA

Pirkti visą trenerių programą: https://tickets.paysera.com/lt/event/vd-treneriu-programa-visa-programa-6-moduliai

Pirkti Veidoskaitos ABC internetinius mokymus: https://tickets.paysera.com/lt/event/veidoskaitos-abc-ar-zinai-ka-isduoda-tavo-veidas-40a2

Pasākuma norises vieta