Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Vidinė ramybė ir harmonija ONLINE 5 savaičių

Online internetinį kursą Vidinė ramybė ir harmonija 5 savaičių ilgumo.
Mokysimės puoselėti taikų santykį su savimi, sieksime vidinės ramybės ir harmonijos. Efektyviausių technikų programa, sukurta išskirtinai moterims, remiantis psichologijos atradimais, Afirmacijomis bei geriausiomis praktikomis iš NLP. Kaina 55
Gyventi įkvėpimo, džiaugsmo, laimės ir gausos kupiną gyvenimą yra daug paprasčiau nei gali atrodyti. Raskime laiko viską strategiškai suplanuoti.
Konsultuokis 863617463 arba ausraviva@gmail.com Tu esi kviečiama ir laukiama.
 
Apie lektorę
Gyvenimas man davė VISKĄ, apie ką gali svajoti. Sėkmingą vadovaujantį darbą, mylimą ir palaikantį vyrą ir mylinčius žmones aplink. Tačiau emocinė būsenoje kildavo beprasmybės pojūtis. Jį užpildyti padėdavo knygos ir seminarai. Tačiau to nepakako. Nusprendžiau mesti viską ir kardinaliai kurti kitokį gyvenimą. Kokį net aš nežinojau. Tuomet į mano gyvenimą atėjo Nlp, koučingas ir meditacijos. Išbandžiusi įvairias technikas supratau, jog veiksmingiausią dalyką atradau. Mano gyvenime įsivyravo ramybės ir prasmės pojūtis. Noriu pasidalinti savo atradimais. Tad video formatu dalinuosi efektyviomis technikomis, kurias naudoju ilgus metus.
 
Praktikos, kurios padės tau pasiekti dvigubai daugiau svajonių. Efektyviausių technikų programa, sukurta išskirtinai moterims, remiantis psichologijos atradimais, Afirmacijomis bei geriausiomis praktikomis iš NLP.
 
Atsiras daugiau aiškumo. Jausitės daug tvirčiau.
 
Jauti, jog aplink tave vyrauja chaosas. Kviečiu visa tai pakeisti. Nuspalvink savo gyvenimą kitomis spalvomis. Įsivyraus daugiau ramybės ir harmonijos. Video įrašai ramybės, harmonijos ir kitomis saviugdos temomis.
 
Aušra Vaitiekaitė – lektorė, sertifikuota NLP specialistė, meditacijų praktikė ir harmoninga.lt įkūrėja. Jau būnant šešiolikos metų susidomėjau pasamonės galia, koučingu, NLP, meditacijomis, čakromis, aromaterapija ir kt. Nuolatinis asmenybės augimas ir tobulėjimas bei noras dalintis , tad daugiau nei prieš porą metų paverčiau, tai savo gyvenimo būdu. Esu sertifikuota neurolingvistinio programavimo specialistė.
Vietų skaičius grupėje ribotas, todėl būtina iš anksto
Gegužės 20 d. Kaina 55 eur.
 Pasiteirauti 863617463 arba ausraviva@gmail.com Tu esi kviečiama ir laukiama. Iki pasimatymo!
 
Foto
Photo by  Geg Rakozy on Unsplash