Valsts: Starptautisks
Valoda: latviešu
Mainīt

Žygis Slovakijos Tatruose I WE GO

VIETA: Tatrai, Slovakija
KELIONIŲ DATOS: 
2019.09.27 - 10.02 - YRA LAISVŲ VIETŲ
2019.10.04 - 10.09 - YRA LAISVŲ VIETŲ
DALYVIO MOKESTIS: 80eur rezervacija + 149 eur

Esami ir būsimi, draugai!

  Turite svajonę užkopti ant didesnio kalno nei turime Lietuvoje? Visada norėjote spardyti debesis? Prisijunk prie mūsų išvykos į gražiausius Slovakijoje kalnus! Garantuojame, gerai praleistą laiką pradedantiesiemsi ir patyrusiems kopinėtojams!

Vasara – laikas kolekcionuoti prisiminimus. Prisijunk prie WE GO ir keliauk kartu su mumis į Slovakijos Tatrus.  Kvapą gniaužiantys vaizdai, draugiška kompanija, nuotykiai, naujos patirtys ir įspūdžiai visiems metams – garantuoti.
Tie, kas žygiavote kalnuose, žinote, kad jūsų laukia nutrintos kojos, sunki kuprinė ir saulės nugairintas veidas. Tačiau taip pat žinote, kad niekas nepakeis gryno kalnų oro ir jų grožio, poilsio nuo miesto sumaišties ir jausmo, kuris aplanko, kai vakare pasieki kalnų namelį, naktį stebi žvaigždžių jūrą danguje, o rytą pasitinki stebėdamas, kaip kalnus apšviečia pirmieji saulės spinduliai. O tie, kam tai bus pirma kelionė į kalnus, pasiruoškite vietos neišdildomiems įspūdžiams, nes jų bus su kaupu. Išdrįsk tapti nepaprastų nuotykių dalimi!

PRELIMINARI PROGRAMA:

Pirma diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. (Kaunas – Alytus – Lazdijai)
Vakare atvykstame į Slovakiją, Tatranec kempingą. Įsikuriame. Nakvojame palapinėse arba nameliuose. Priklauso nuo oro sąlygų.

Antra diena
Ryte išvyksime link Žemųjų Tatrų. Aplankysime Popradą, didžiausią Vysoke Tatry regione esantį miestą, susipažinsime su vietine kultūra. Tada traukiniu keliausime iki svarbiausio antrosios dienos išbandymo – žygio upės kanjonu. Apsaugos grandinės lydės mus viso žygio metu, nes eiti dažnai reikės tiesiog kopėtėlėmis virš po kojomis tekančios upės. Žygio pabaigoje galėsite išbandyti šaltos, bet, žinoma, gaivios upės gylį. Vietiniu transportu grįšime iki Tatranska Lomnica – kalnų miestelio, esančia šalia mūsų kempingo.

Trečia diena
Keliausime iki Strebske Pleso miestelio (aukščiausiai esanti Slovakijos apgyvendinta vietovė – 1355 m.). Čia pradėsime pirmąjį rimtą mūsų žygį. Kažkam tai galės pasirodyti jėgų ar drąsos išbandymas, bet galime jums prižadėti – tai bus nuostabu. Šios dienos tikslas – pasiekti nuostabų kalnų ežerą Capie Pleso. Jei bus geras oras, galėsime pasiekti kalno balną (taip, perskaitėte teisingai). Kalno balnas (Bystre Sedlo) – tai kalnų perėja, kurioje iš vieno slėnio pereisime į kitą. Vos neužmiršome – ar esate lipę į krioklį? Turėsite galimybę  išbandyti ir tai, nes pakeliui mūsų laukia Skok krioklys, kurio aukštis – net 25 metrai. Vakare sugrįšime į kempingą ir kartu švęsime pirmąją įveiktą perėją.

Ketvirta diena
Šią dieną sulauksite nepaprastų vaizdų ir emocijų bombos! Keliausime iki Stary Smokovec – vieno iš Vysoke Tatry regionių miestelio. Funikulieriumi kelsimės iki Hriebeniok, lengvu žingsniu kilsime iki Rainerova Maly Skryty Vodopad krioklio. Tai vienas vandeningiausių krioklių Slovakijoje. Kai įį pamatysite, suprasite... Vėliau aplankysime seniausią kalnų trobelę Slovakijoje (Rainerova chata). Tai ne paskutinė kalnų trobelė šią dieną, nes vėliau mūsų lauks Zamkovskeho kalnų trobelė ir mūsų galutinis tikslas – Terychovo chata. Iki pastarosios lauks kelias itin vaizdais stebinančiu slėniu, kurį išvysime pasiekę kalnų trobelę. Jei leis oro sąlygos, būkite pasiruošę savo drąsos atsargas! Po Terychovo chatos pasieksime tikrą kalnų sieną! Grandinių, jūsų kojų, rankų ir įgūdžių, įgytų kelionės metu, pagalba jums tikrai pavyks įveikti šią kalnų perėją ir iškelti rankas viršūnėje.

Penkta diena
Paskutinę žygio dieną pradėsime išvyka į Tatranska Kotlina miestelį. Grožėsimės stalaktitais, stalagmitais ir povandeniniais ežerėliais Belianska jaskyna urve. Vėliau turėsime dvi galimybes:

  1. Pradėsime žygį Baltųjų Tatrų kalnų teritorijoje. Tai nesudėtinga, bet ypatingo grožio vaizdais pasižyminti trasa. Reljefui aukštėjant mišką keis kalnapušės, atsivers pirmieji vaizdai į kalnų viršūnes. Pasiekę Chata Plesnivec kalnų namelį, keliausime žemyn.
  2. Keliausime į kitą Aukštųjų Tatrų pusę link Popradske Pleso ežero. Pasigrožėję nuostabiais vaizdais, leisimės žemyn


Šešta diena
Anksti ryte pradedame kelionę į Lietuvą. (galimybė išvykti penktos dienos vakare, grupės nutarimu).

PASTABA. Kelionės programa gali keistis (oro sąlygos, pageidavimai kelionės metu).

APGYVENDINIMAS:

Gyvensime kempinge, palapinėse.

Palapinėse gyvenama po 2-4 asmenis.

Norintys gyventi namukuose, pildant registracijos formą, komentaruose įrašykite, kad norite gyventi namukuose. Tokiu atveju su Jumis susisieks kelionės vadovas ir pasakys visas galimybes tai padaryti.


PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

  • Kelionei per Lenkiją turėti apie 20 zlotų (tualetai, užkandžiai)
  • Maistas kelionės į priekį ir atgal metu.
  • Pinigų maistui kelionės - žygio metu. Maistą stengsimės darytis patys! (15-20 e.)
  • Funikulierius 5-10 e.
  • 5- 10 e. Vietinis transportas
  • Kalnų urvas 8 e. (jeigu norite)
  • Už papildomą kainą galima nakvoti viešbutyje arba nameliuose. Prieš žygį, atsižvelgiant į oro sąlygas, grupės ir jūsų pačių pageidavimus, galėsime nuspręsti, kur norėsime gyventi.  
  • Maistą gaminsimės patys kelionės metu (juk tai žygis!), pietus valgysime kalnuose.

Pasākuma norises vieta