Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

ŽMOGŠALA 2025 - žiemos CRAFT alaus paroda-mugė Vilniuje

ŽMOGŠALA – vienintelė nepriklausoma žiemos alaus paroda-mugė, kuri jau 12-tą kartą sukvies alaus gerbėjus į Vilnių žiemą.

Pagrindinis festivalio tikslas – auginti išrankų alaus vartotoją, kuris tobulintų savo skonio receptorius, žinotų kas naujo vyksta alaus pasaulyje, ir suprastų, koks alus labiausiai tinka žiemos sezonui.

Tačiau renginys skirtas ne tik alaus fanams, bet ir tiems, kas jo nemėgsta, nes ... nežino, koks įvairus ir nenuspėjamas gali būti šis gėrimas. Be to, prie Žmogšalos jungiasi kraftinio sidro ir midaus atstovai, todėl drąsiai galime sakyti, kad Žmogšala – tai festivalis “kultūringai apie fermentuotus gėrimus, pagamintus su meile ir fantazija!”

Festivalyje būtinai dalyvaus: visas Lietuvos craftinio alaus elitas, pagrindiniai kraftinio alaus į Lietuvą importuotojai ir, be abejo, – festivalio svečiai –  kitų šalių bravorai kuriantys kraftinio alaus kultūrą. Kaip jau yra įprasta nuo pirmojo festivalio, „Žmogšaloje“ savo jungtinį stendą turės ir namų aludariai. Tai tarsi mini tramplynas į didžiąją aludarystę. 

Renginio metu vyks net du alaus konkursai, kurio vertintojais būsite jūs - festivalio lankytojai.

Festivalio metu bus degustuojama iš degustacinių taurelių po 50-100 ml gėrimo. Firminę Žmogšala‘11 taurelę bus galima įsigyti vietoje. Festivalio teritorijoje atsiskaitymams bus naudojama vieninga elektroninių žetonų sistema.

DĖMESIO: Šį kartą bilieto kaina susideda iš 2 dalių: įėjimo mokestis ir 10 e-žetonų, t.y., prie įėjimo bilietą keisite į apyrankę su 10 žetonų. 

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Sekite informaciją: www.zmogsala.lt

SVARBU:

  • „Žmogšala“ pasisako už saikingą alkoholio vartojimą ir skatina svečius renginio metu elgtis atsakingai.
  • Gerbiant visus susirinkusiuosius ir siekiant pozityvios atmosferos renginyje, dalyviai turės teisę nebepilti gėrimų tiems svečiams, kurie atrodys apsvaigę.
  • Apsvaigę asmenys taip pat nebus įleidžiami į renginį. Tokiems asmenims, pinigai už bilietus nebus grąžinami.

 

Pasākuma organizators uzņemas atbildību par pasākuma kvalitāti. Organizators pieņems lēmumu par naudas atmaksu, ja pasākums nenotiks vai tiks pārcelts. Plašākai informācijai par apstākļiem un naudas atmaksu, lūdzu, skatiet sadaļu "Ar Pasākumu saistīti apstākļi".

Pasākuma norises vieta