Rejon: Stany Zjednoczone
Język: Polski
Zmień

Metamorfozės

METAMORFOZĖ 2019:

I-a dalis:

100 metų taisyklė sako, kad mūsų energija, protinė ir psichinė veikla didžiąja dalimi priklauso nuo mitybos! 

Noriu gyventi tarp laimingų žmonių, todėl į savo seminarą kviečiu tave ir visus jaunesnius ar vyresnius vyrus bei moteris, kurie SVEIKESNEI MITYBAI pasiruošę jau DABAR!

Čia išmoksi susidaryti savo ASMENINĮ MITYBOS PLANĄ neskaičiuojant kalorijų ir netaikant jokių draudimų ar kraštutinumų! Po seminaro geriau išmanysi savo mitybos racioną ir pats atsirinksi, ką verta valgyti, todėl imsi gyventi sveikiau!


Apie ką kalbėsiu?

  • KĄ, KIEK ir KADA valgyti
  • Kasdieninis baltymų, riebalų ir angliavandenių paskirstymas
  • Mityba PRIEŠ ir PO sporto (!)
  • Medžiagų apykaita ir hormonai
  • Vanduo, druska, cukrus, saldikliai
  • Kodėl atsiranda diabetas ir kaip jo IŠVENGTI
  • Riebalų ir MOTERS ciklo sąjunga (!)
  • Atsakysiu į visus tavo klausimus

+ Gausi workbook’ą savo mitybos formavimui!

Po šio susitikimo tau ilgai nebereikės kreiptis pas jokį specialistą.

Seminarą ves VADIMAS ZIZAS, didžiausios mokymų akademijos “LIFE ACADEMY” įkūrėjas. Savo žinias gilinosi Didžiosios Britanijos “Neil Hill Academy”, turi trenerio licenciją ir ilgametę praktinę patirtį. Per 4 metus mitybos ir sporto transformacijas su jo pagalba įgyvendino daugiau nei 1 tūkst. Klientų. Kasdien konsultuoja sveikesnės mitybos klausimais.

II-a dalis:

Sužinoję kuo pakeisti vartojamus produktus į svekesnius, žmonės neretai vis vien atsisako tai daryti. Atrodo jie kuo puikiausiai suvokia, kad nesveikas maistas kenkia jų sveikatai, bet jiems dėl nesuprantamų priežasčių jie tiesiog negali pakeisti savo mitybos įpročių. Kodėl? Kodėl mes suvokdami visą mums daromą nesveiko maisto, alkoholio bei rūkymo žalą, vis vien tai tęsiam?

Šioje seminaro dalyje ant scenos pasirodys žmogaus elgsenos ekspertas Romualdas Mačiulis, kuris paaiškins šį paradoksą bei duos praktinius sprendimus kiekvienam atėjusiam į seminarą.

Seminarą ves ROMUALDAS MAČIULIS - sertifikuotas žmogaus elgsenos ekspertas, užbaigęs mokslus JAV, Didžiojoje Britanijoje bei Pietų Afrikos Respublikoje. Romualdo klientai Lietuvoje ir visame pasaulyje - Etihad Airways, Royal Jet, Heineken, Qatar Gas, Lietuvos Energijos įmonių grupė, Re/Max, Capital, ACM / Katos grupė, BNI, SEB, Douglas, Zepter, Nordic Choice Hotels, Admen, Zurich Insurance, KBC Bank, Irish Blood Transfusion Service, Bord Gais ir kitos vidutinės ir didelės bendrovės.

DATA: birželio 18d, antradienis
LAIKAS: 18:30
VIETA: "Verslo centras" J. Jasinskio g. 16C, Vilnius

VIETŲ KIEKIS: RIBOTAS

Lokalizacja wydarzenia