Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

ABII „Metanoiia“ albumo pristatymas | VILNIUS

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

Prieš septynerius metus debiutavęs progresyvaus roko duetas Abii, džiaugiasi gegužę lipsiantys vėl ant scenos. Šįsyk pašonėj antrasis albumas „Metanoiia“ žymintis grupės perversmą ir sugrįžimą į Lietuvos muzikos sceną. 

Savo muzikinę kelionę Andrius ir Tautvydas pradėjo dar 2016 metais, kai laimėjo du Lietuvos muzikinius konkursus. Po metų sekė albumo „Vinegar“ išleidimas, iš kurio kūrinys 16.03.23 tapo hitu ir šiuo metu turi virš 300 tūkstančių perklausų Spotify.

Šiemet grupė išleido antrąjį studijinį albumą „Metanoiia“, kuriam skyrė daug laiko ir apmąstymų. Albumo kūriniuose vyrauja emocijos sujungtos su fragmentais iš tautosakos, mitologijos ir gamtos, tai tapatinama su paprasto šiuolaikinio žmogaus išgyvenimais, mintimis ir būsenomis. 

Abii sugrįžimą ir „Metanoiia“ išleidimą reikia švęsti, tad kviečiam po pertraukos susitikti ir išgirsti Abii gyvai!

DURYS: 19:00
REGINIO PRADŽIA: 20:00
 

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia