Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Festivalis Nuotykiai tęsiasi. Vienos dienos šeimos bilietas

Festivalio programa - spauskite čia!

Festivalis vaikams po atviru dangumi "Nuotykiai tęsiasi" šiemet vyks jau penktą kartą. Birželio 10–11 d. vaikus iki 12 metų, jų šeimos narius ir keturkojus draugus kviečiame į nuostabų  gamtos kampelį - Anykščių Dainuvos slėnį - patirti ir atrasti:

 • Mažiausių skaitytojų erdvę "Knygų startas", kurioje smagius užsiėmimus ves Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vaikų departamento edukatorė, "Pojūčių teatro" menininkės Karolina Žalpytė ir Šarūnė Pečiukonytė, ankstyvojo meninio ugdymo ekspertė, muzikos mokytoja, leidyklos „Muzikija” įkūrėja Sonata Latvėnaitė-Kričenienė.
 • Literatūros dirbtuvių erdvę, kurioje drauge su garsiausiais šių dienų vaikų literatūros autoriais ir autorėmis kursite parodą, menines instaliacijas ir kitaip reikšite savo kūrybines galias. Erdvėje sutiksite Kotryną Zylę, Aušrą Kiudulaitę, Eveliną Daciutę, , Indrę Pliuškytę Zalieckienę, Agnę Kairienę ir kitus autorius.
 • Kūrybinių dirbtuvių erdvę, kurioje bendrausite su Anykščių menų inkubatoriaus-menų studijos rezidentėmis Ramune Pranckevičiūte, Lina Svirplele, Justina Kamarauskaite ir Lina Vaišnyte.
 • Bibliotekų ir muziejų erdvę, kurioje savo edukacijas ir kūrybinius užsiėmimus pristatys... taip, jūs visiškai teisūs - Lietuvos bibliotekos ir muziejai.
 • Įvairias literatūrines pramogas - siaubingai smagų protmūšį, žmonių-augalų erdvę, Visurų laboratorijos įdomybes.
 • Didžiosios scenos renginius, į kuriuos kvies Tomas Dirgėla, Marius Marcinkevičius, Lina Itagaki, aktorius Balys Ivanauskas, improvizacijų duetas "Teptukas ir liežuvis", muzikinė grupė "Knygų vaikai", viešnia iš Estijos Kertu Sillaste ir kiti.

Per festivalį galima bus įsigyti pristatomų knygų.

Kad festivalio lankytojai būtų sotūs, rūpinsis keli maitintojai.

Festivalio programos ieškokite www.nuotykiaitesiasi.lt  arba https://www.facebook.com/nuotykiaitesiasi jau netrukus.
 

Bilietai ir kita svarbi informacija

Įėjimas į festivalį mokamas. Bilietų kainos:

 • 30 eurų keturių asmenų šeimos bilietas vienai festivalio dienai į visus tos dienos renginius. Šiuo bilietu taip pat gali naudotis šeimos, prižiūrinčios negalią turintį vaiką, ir gausios šeimos, pateikusios „Šeimos kortelę“ (https://seimos-kortele.lt/). Šiuos bilietus įsigysite paspaudę mygtuką "Pirkti bilietus".
 • 50 eurų keturių asmenų šeimos bilietas dviem festivalio dienoms į visus abiejų dienos renginius. Šiuo bilietu taip pat gali naudotis šeimos, prižiūrinčios negalią turintį vaiką, ir gausios šeimos, pateikusios „Šeimos kortelę“ (https://seimos-kortele.lt/). Dviejų dienų Šeimos bilietus įsigysite čia https://tickets.paysera.com/lt/event/festivalis-nuotykiai-tesiasi-dvieju-dienu-seimos-bilietas
 • 10 eurų vienam žmogui vienai festivalio dienai į visus tos dienos renginius. Individualius bilietus įsigysite čia https://tickets.paysera.com/en/event/nuotykiai-tesiasi-individualus-bilietai

NEMOKAMAI festivalyje gali apsilankyti:

 • Anykščių rajono gyventojai, pateikę Anykštėno kortelę arba gyvenamosios vietos Anykščių rajone deklaravimo dokumentą.
 • žmonės iki 2 metų ir vyresni nei 60 metų;
 • bet kurio amžiaus žmonės, persirengę literatūrinių personažų kostiumais.
 • bet kurio amžiaus asmenys, kuriems nustatytas neįgalumas, arba turintys specialiųjų poreikių ir juos lydintys asmenys (vienam asmeniui – vienas lydintysis).

SVARBU! Siekdami kontroliuoti lankytojų srautus, nemokamai festivalyje dalyvausiančius žmones prašome pasirūpinti nemokamu festivalio bilietu, kurį rasite čia https://tickets.paysera.com/lt/event/festivalis-nuotykiai-tesiasi-nemokamas-bilietas 

Festivalio vietoje bilietai parduodami nebus. Juos galima įsigyti tik Paysera sistemoje. Kviečiame festivalio lankytojus tausoti gamtą ir nespausdinti bilietų – turėkite juos savo mobiliuosiuose įrenginiuose.

Dėmesio! Festivalio lankytojų skaičius ribotas – ne daugiau 1500 lankytojų kiekvieną festivalio dieną. 

Festivalį organizuoja VšĮ "Mokyklų tobulinimo centras" literatūros pažinimo programa "Vaikų žemė" ir Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka.

Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, festivalio partneris Anykščių rajono savivaldybė.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia