Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Gongai Klaipėdoje su Raimondu Binkausku

Kviečiame į ypatingą GONGŲ patirtį Klaipėdoje, gongų garse, su 14 metų patirtį turinčiu, 25 metus dvasiniu keliu einančiu gongo meistru ir pradininku Lietuvoje Raimondu Binkausku!!!

Tai ir MENAS, ir TERAPIJA, ir GARSO KELIONĖ

"...persmelkia kiekvieną ląstelę. Jausmas toks, lyg išsilietum šioje begalinėje garsų jūroje... "

Gongai – tai Garso Terapijos sesija, procesas, kuomet skambant gongų muzikai, atsipalaiduojama garsuose.
Savaime, natūraliai šiame gryname holistinio garso rezonanse ilsisi protas, jausmai, kūnas ir siela. Ir ne tik ilsisi, bet apsivalo, atsinaujina, harmonizuojasi, sustiprėja.

Maudynės gongo garse – tai patyrimas ne vien klausa, bet visu kūnu, visa esybe – kiekviena ląstelė, nervų sistema, persmelkiama švelnių vibracijų, vyksta kiti natūralūs organizmo savireguliacijos procesai. Pagaliau ir protas gali ilsėtis. Nieko nereikia dėlioti į lentynėles, kontroliuoti, net kažko žinoti. Įvairūs stereotipai, nuostatos, įvairių patirčių įtaka gali atrodyti lyg pasenęs rūbas, be kurio užplūsta gaivus laisvės pojūtis, naujo suvokimo metas.

Pojūtis kuris jaučiamas po tokios gongų sesijos dažnai apibūdinamas, kaip vidinės švaros, emocinės pusiausvyros, vidinio tyrumo, proto skaidrumo būsena. Maudynių Gonge metu dažnai patiriamas kūno „nebuvimo“ jausmas, tarsi ištirptų begalinėje garsų jūroje.

Kiekvieno žmogaus patyrimas yra labai individualus, asmeniškas ir nepakartojamas. Kiekvienas kartas būna vis kitoks, tai patyrimas šios akimirkos, čia ir dabar.

Tradiciniai Azijos šalių ir modernūs gongai, obertoninis balsas, senoviniai autentiški Tibeto dubenys, indėnų fleitos, įvairūs senovės kultūrų, šiuolaikiniai, bei savadarbiai instrumentai...

Kaip vyksta Maudynės Gonge:
Maudynių Gonge metu nieko nereikia daryti. Patogiai atsigulame, apsiklojame šiltu apklotu, užmerkiame akis ir pradedame matyti. Leidžiamės į garso kelionę.

Raimondas Binkauskas - gongo meistras, pradininkas Lietuvoje, turintis daugiau nei 20 metų patirtį netradicinės terapijos, meditacijos srityse ir jau 13 metų patirtį kaip Garso Terapijos specialistas, mokytojas. Labiausiai gilinasi į garso erdvės sukūrimą, kaip terpės, kurioje paliečiamas vidinis žmogaus gylis. Raimondas aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose, meniniuose, eksperimentiniuose projektuose, rengia meditacines garso keliones, groja meditacinės muzikos koncertuose, moko garso jogos meno, rengia Garso Terapijos mokymus pradedantiesiems ir specialistams...

KADA: gegužės 26 d. 15:00-17:00 val.
KUR: Žvejų g. 12, III a. (įėjimas pro Autentic laiptinę) Klaipėda
KAINA: 15 eurų.
Turėkite kilimėlį pasikloti ir pledą apsikloti.

Lokalizacja wydarzenia