Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

KĄ GALI MOTERS BALSAS? #2

Tai — antrasis praktinis kalbėjimo seminaras „Ką gali moters balsas?“ Palangoje, skirtas visoms, norinčioms išmokti išlaisvinti tikrąjį savo balso tembrą, ieškoti savo asmeninių balso spalvų, sužinoti, kaip balso pagalba kalbėti įtaigiai, lengviau pasiekti adresatą ir būti išklausytai.

„Šio seminaro turinį sudariau remdamasi savo pačios asmenine patirtimi — savo bandymais, nerimais, baimėmis, klaidomis, atradimais ir laimėjimais.  Daugiau nei 20 metų dirbau su savo balsu ir kalbėjimu, tyrinėjau, mokiausi iš įvairių šalių mokytojų. Eksperimentavau sąmoningai pakliūdama į skirtingas situacijas, priimdama iššūkius, rizikuodama ir taip atrasdama vis kitokią save. Supratau, kad saviieška yra niekad nesibaigiantis ir labai įdomus procesas.  Kurdama vaidmenis,  garsindama, vesdama laidas bei renginius atsidurdavau įvairiausiose situacijose — kuriozinėse, juokingose, liūdnose, gėdingose ir pakylėtose. Visa sukaupta patirtis šiandien man padeda geriau suprasti kitas moteris: dalį šio seminaro sudaro atsakymai į klausimus, užduodamus individualiose mano seminaruose dalyvaujančių moterų.

Štai keletas iš jų:

Kodėl man sunku kalbėti, kai į mane visi žiūri?

Kodėl man pinasi žodžiai ir veliasi liežuvis?

Kodėl vos pradėjusi kalbėti labai susijaudinu?

Ką daryti, kad balsas nebūtų toks tylus ir silpnas?

Kodėl, kai noriu pasakyti tai, kas man svarbu, visi sako, kad rėkiu?

Kodėl mano toks negražus balsas?

Kodėl galvoje mano mintys tokios aiškios, bet vos prakalbus virsta chaosu?“

Seminarą ves Aldona Vilutytė — aktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaidybos ir scenos kalbos lektorė, Vilniaus universiteto balso lavinimo dėstytoja, kalbėjimo lavinimo trenerė,  buvusi žinių radijo laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja ir profesionali filmų garsintoja bei dubliuotoja.

Daugiau informacijos: www.vilutyte.lt

SEMINARO TRUKMĖ: 4 val.

SEMINARO KAINA: 55 Eur

*Seminaro metu rekomenduojama laisva apranga ir patogi avalynė.

 

Bilietai yra nekeičiami ir negrąžinami.

Bilietų grąžinimas ir keitimas galimas tik renginio atšaukimo ar datos pasikeitimo atvejais. Jei perkeliamo renginio naujoji data yra netinkama arba renginys atšauktas, bilietus galima grąžinti iki organizatoriaus nurodytos datos.

Lokalizacja wydarzenia