Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Knyga (NE)TOBULO HEROJAUS LEGENDA (aut. Gintaras Ignatavičius)

„Tavo legenda – tai pats svarbiausias tavo išskirtinumas.“ (Gintaras Ignatavičius)

Pakeliui į Jūsų rankas paprasta, tačiau ypatinga knyga, t.y. knyga knygoje, kurios tikslas padėti žmonėms patirti asmeninių parduodančių istorijų pasakojimo džiaugsmą.

Knyga tik Jums ir tik apie Jus.
Šioje knygoje atrakinsite, t.y. (ap)mąstysite svarbiausius savo gyvenimo įvykius; užsirašysite ir lengvai juos iškart (su)jungsite į asmeninės parduodančios istorijos siužetą; kolekcionuosite, kursite ir (pa)pasakosite, visų pirma sau, mažiausiai dvidešimt savo asmeninių istorijų.

Knygoje pateikiamų autorinių priemonių ir įtraukiančių pavyzdžių dėka, išmoksite leisti lietis savo vidinei istorijai, t.y. savo legendai, kuri jau gyvena jumyse. Jūsų legenda tikrai neturi būti tobula. Kur kas svarbiau yra nuolatinė praktika ją pasakoti. 

Istorijų pasakojimas prasideda nuo istorijų užsirašymo.
Kaip pasakoti savo asmenines istorijas? Ką daryti, kad jos taptų parduodančiomis?  Būtent apie tai ir yra ši knyga. Atrakinam tavąją legendą?

 

Kai tik pamačiau šį asmeninių istorijų gidą, iš karto nusprendžiau jį įsigyti. Labai praktiška priemonė savo istorijoms kurti ir užrašyti. Trumpi patarimai ir pavyzdžiai padeda tobulėti kuriant parduodančias istorijas.

Aušra Grybauskienė, „Talentor Lietuva“ vadovaujanti partnerė

Kas mes būtume be savo istorijos? Faktų ir įvykių rinkiniai. Pasakodami savo istoriją, mes kuriame prasmę ir atsakome į egzistencinį klausimą: dėl ko visa tai? (Ne)tobulo herojaus legenda – tai gidas prasmės kūrimo kelionėje. 

 – Andrius Jarašiūnas, psichologinių mokymų treneris

Neapsirikit, šie kieti viršeliai – ne jaukiam puslapių vartymui prie židinio. Knygos autorius kviečia gerai panagrinėti gyvenimo įvykius ir pagaliau visa tai surašyti, pasitelkus jo sugalvotą sumanią techniką. Kad taip intriguotumėt, išgrynintumėt savo asmenines istorijas ir išdrįstumėt jomis pasidalyti su kitais. Mums taip trūksta legendų, gal laikas jūsiškei?

Laura Dabulytė, komunikacijos ekspertė

„Mūsų pasaulį kuria mūsų asmeninės istorijos. Man prireikė beiveik aštuonerių metų tai suvokti. Šiandien drąsiai pasakoju, kad tik asmeninės istorijos ir yra žmonijos varomoji jėga. Nuo 2015-ųjų pavasario tyrinėdamas parduodantį pasakojimą (angl. storyselling), kuris tapo ne tik mano prasminga misija, bet ir mano tapatybės dalimi, supratau, kad visos mūsų asmeninės istorijos, kaip tos visos upės, sutekančios į vandenyną, pasakoja patį svarbiausią mūsų išskirtinumą – mūsų asmeninę legendą. Nieko nėra galingesnio už talentingai papasakotą asmeninę legendą.

Turiu paprastą ir ypatingą svajonę, kad ši knyga taptų kiekvieno šiame pasaulyje gyvenančio žmogaus neįkainojamu asmeninės legendos rankraščiu, kuris padėtų atrakinti tiek paties pasakotojo, tiek kitų žmonių širdis. Linkiu jums visų pirmą leisti sau pasakoti savo išskirtinumą ir autentiškumą. Leiskite sau būti netobulu. Tobulumas mus užrakina. Netobulumas mus išlaisvina. Leidžiamės į tavąją legendą?“

Gintaras Ignatavičius
Knygos (Ne)tobulo herojaus legenda autorius

Knygos autorius: 
Gintaras Ignatavičius (g. 1978), storyselling’o pradininkas Lietuvoje, parduodančių istorijų klubo „StorysellingLAB“ įkūrėjas, konferencijos „Return on Stories“ sumanytojas ir organizatorius. Kaip teigia pats autorius, tai knyga, kuri pati pasibeldė į jo gyvenimą. Ji yra sukurta tam, kad (pa)drąsintų, įkvėptų ir mokytų žmones tapti savo pačių gyvenimo istorijų herojais. 
 

Jūsų DĖMESIUI: 
*per 1-2 dienas nuo apmokėjimo gavimo, knyga Jums bus išsiųsta LP Express paštomatu (arba paštu) Jūsų nurodytu (pasirinktu) adresu.

Yra galimybė, susiderinus telefonu, šią knygą atsiimti ir tiesiai iš autoriaus rankų su asmenine dedikacija ir/ar asmenuke ;)
Mokymų akademijos biure Žalgirio g. 92-410, Vilniuje („Business Home“ verslo centre (2 įėjimas, 4 aukštas)).

Mūsų pokalbiui: +37068622102 | info@mokymuakademija.lt
Iki susitikimo istorijose!

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami