Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Mafia Cartel. Chapter 6 (Season closing)

Ketvirtasis sezonas pasiekė finišą - paskutinis oficialus šio sezono susitikimas - gegužės 24 dieną. Su trenksmu pradėję, matyt su trenksmu ir baigsime. Gera žinoti, kad kiekviena pabaiga atneša ir naują pradžią, todėl ir šio mūsų renginių ciklo pabaiga atneš naujoves.

Jeigu Jums nesvetimas azartas, gilių įspūdžių troškulys, nuolatinis įvairių gebėjimų ir įgūdžių lavinimas, pažintys – su Jūsų kitu AŠ ir naujais intelektualiais, talentingais bei linksmais žmonėmis,

Kviečiame į nepakartojamų emocijų ir prabangos renginį - Mafia Cartel. Chapter 6.

Mafia Club International - Mafija Žaidimas Lietuvoje– solidus ir rafinuotas strateginis žaidimas sėkmingų žmonių laisvalaikiui!

Žmonės, kurie nori praleisti laisvalaikį turiningai, kurie vertina laisvalaikio kokybę, supranta komunikacijos ir naujų pažinčių vertę jų gyvenimuose, renkasi čia.

Viso vakaro metu žaisime vieną populiariausių pasaulyje žaidimų Mafija (www.mafiaclub.lt) - visi žmonės žino, kad tai yra daugiau nei žaidimas.

Juokas susimaišęs su emocijomis garantuoja nepamirštamą laiką, kurio kūrejais tampa patys žaidėjai. Renginiai kuriami taip, kad juose būtų naujos pramogos, įdomūs žaidimai, todėl, kai kyla klausimai, ką veikti – atsakymas akivaizdus, tiesa?

MIESTE NAKTIS! BUNDA MAFIA…

APRANGOS KODAS: Renginio metu taikomas GRIEŽTAS aprangos kodas „Black tie optional“ / „Cocktail attire“.

Lokalizacja wydarzenia