Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Orientacinis žaidimas bekele - Žiemos/Pavasario taurė 23/24

ORIENTACINIS ŽAIDIMAS BEKELE 

Suburk savo komandą ir leiskis į adrenalino paieškas bekele!

Pristatome orientacinį žaidimą, kurio pagrindinis tikslas - turiningas laiko praleidimas ir daugybė gerų emocijų!

Programėlės žemėlapio pagalba dalyviai turės surasti tam tikrus punktus, atlikti organizatorių numatytas užduotis ir atsakyti į pateiktus klausimus. Žaidimo trukmė - nuo 4 val. (preliminariai paskaičiuotas trumpiausias maršruto įveikimo laikas). Konkrečios instrukcijos, žaidimo eigos aprašymas, taisyklės ir kita aktuali informacija bus atsiųsta įsigijus bilietą.

 

Viso buvo paruošti trys žaidimo etapai:

I ETAPAS: 2023-12-01- 2024-01-15  Vilnius - Sariai;

II ETAPAS: 2024-01-16 - 2024-03-01  Varėna - Druskininkai;

III ETAPAS: 2024-03-01- 2024-06-01 Vilnius (Salotė) - Vievis

Šiuo metu vyksta TREČIASIS etapas, kurį važiuodami galite varžytis dėl prizų!

Galite įsigyti bilietus ir į jau pasibaigusius žaidimus bei įveikti trasą savo malonumui, bet nebedalyvaujant įskaitoje.

 

Kiekvieno etapo geriausieji bus apdovanoti organizatorių įsteigtais piniginiais prizais!

Starto laikas neįpareigojantis - trasą galėsite įveikti bet kuriuo jums patogiu metu per konkrečiam etapui numatytą laikotarpį. 

Jei įsigyto bilieto nespėsite panaudoti per konkretaus etapo laiką - trąsą galėsite įveikti  ir vėliau, tačiau nesivaržysite dėl prizų.

Geriausios etapo komandos nustatomos pagal surinktų taškų skaičių (atliekant užduotis) ir trasos įveikimo laiką.

 

Prizai etapo nugalėtojams: I vieta - 100 eur., II vieta - 50 eur. III vieta - Orientaciniai.lt dovanų kuponas kitam renginiui

 

Įsigydami bilietą į visus etapus - sutaupysite!

Dalyvavimo viename žaidimo etape mokestis vienam ekipažui - 40eur. 

Įsigyjant bilietą į du etapus - 70 eur.

Perkant visas trasas - kaina 100 eurų.

GALITE PIRKTI BILIETĄ IR Į JAU PASIBAIGUSĮ ETAPĄ, TIK NEBESIVARŽYSITE DĖL PRIZŲ. 

 

Rekomendacijos dalyviams

Tinkamiausias transportas: 4x4, SUV, SSV, ATV, Moto.

Trasos sudėtingumas priklauso nuo oro sąlygų, bet patikiname - maršrutas tikrai įveikiamas ir su standartiniais 4x4 automobiliais, tad norint dalyvauti žaidime nebūtina turėti specialiai paruošto visureigio! Maršrute pasitaikys ir sunkiau pasiekiamų ruožų - apie juos perspės ir programėlė, o jūs patys galėsite nuspręsti ar bandysite pasiekti  punktą ar praleisite ir vyksite link sekančios užduoties. 

Planuokitės smagią išvyką visai dienai - preliminariai paskaičiavome, kad trumpiausiais trasos įveikimo laikas - nuo 4-5 val., bet nusimatykite ilgesnį laiką ir jam tinkamai pasiruoškite - turėkite užkandžių ir gėrimų, atsarginę bateriją išmaniesiems įrenginiams. Pasirūpinkite kuro atsargomis

Patogiausia kai naviguoja šalia sėdintis asmuo! Programėlė jums nurodo važiavimo kryptį. Sekančią užduotį ir punktą matysite tik atlikę prieš tai einančią užduotį, bet, kaip minėta anksčiau, jei manote, kad atkarpos dalis jums bus sunkiai įveikiama - ją galite praleisti ir keliauti toliau!

 

Ekipažo narių skaičius:  2-5 asmenys.

 

Kiekvienas dalyvis įsgydamas bilietą patvirtina, kad yra susipažinęs su renginio nuostatais ir įsipareigoja jų laikytis. Taip pat, dalyviai patvirtina, kad įsipareigoja laikytis kelių eismo taisyklių, viešosios tvarkos ir kitų LR teisės aktuose numatytų reikalavimų. 

Susipažinti su nuostatais kviečiame apsilankius šioje nuorodoje: https://drive.google.com/file/d/1x1iFlNoad18vYopSFNlIgiQk2hOePhLt/view?usp=sharing 

 

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia