Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Oro joga rytais su Neringa

Oro joga pirmadienių ir trečiadienių rytais tavo kūno-proto-sielos pilnatvei..
Kiekvienas susitikimas užpildantis ramybe, pasitikėjimu ir Meile Sau.
Tai praktika išlaisvinanti kūną nuo įtampų, o protą nuo nereikalingų minčių. Tai ramybė, atsipalaidavimas, kūno stiprinimas ir tempimas, žaismingumas ir visi įmanomi žemiški ir kosminiai potyriai viename..
Registracija facebook žinute: Neringa Janonė arba tel. 869802204
Aš - Neringa - oro jogą įsimylėjau iš pirmo karto, kviečiu ją pamilti ir tave.

40 eur/4 kartai per mėn
vieno užsiėmimo kaina 15 eur.

Dėmesio - oro jogos praktika yra netinkama turintiems nugaros išvaržų, problemų su širdimi, bei kraujospūdžiu.

Neringa Janonė - sertifikuota kvėpavimo meno mokytoja, turinti iniciaciją šamaniškoms sąmoningo kvėpavimo sesijoms vesti. Kundalini, oro, yin jogos mokytoja. Baigusi Innerdance Europe Association ID vedėjų mokymus. Baigusi veidoskaitos meistro kvalifikacijos mokymus. Taip pat baigusi 3 metų trukmės Tradicinės Kinų Medicinos ir filosofijos mokymus, atliekanti dainuojančių Tibeto dubenėlių garso terapiją, energetinius seansus, vedanti Gyvenimo žaidimą LILĄ. Turinti Reiki ir Vienybės Palaiminimo iniciacijas.
Esu 4 nuostabių vaikų mama.
Leidžiu sau mėgautis tyru Buvimu. Kviečiu ir tave į Buvimą.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia