Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Sąmoningo kvėpavimo / Innerdance sesijos

Sąmoningo Kvėpavimo/Innerdance sesijos - tai visų pirma sąmoningas laikas Sau, Savęs patyrimas, susiliejimas su savo Esme žengiant per visus ribotumus.
Sesijų metu mūsų sąmonė susitinka su pasamone ir įvyksta transformacijos pagal mūsų Vidinę intenciją.
Iš pasąmonės paleidžiame įvairius įsitikinimus, baimes ar nuoskaudas, mums nenaudingas programas.

Vienos sesijos kaina - 25eur.

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina:
Fb žinute: Neringa Janonė
arba telefonu: Neringa 869802204
Sesija trunka 1,5 - 2 val. Rekomenduojama patogi apranga ir nevalgyti 1,5 val prieš.
Kvėpavimo sesija.
Sąmoningo kvėpavimo sesijos - tai laikas, skirtas sau, savo visokeriopam išsivalymui fiziniame, psihiniame, emociniame ir dvasiniame lygmenyse.
Giluminis cirkuliacinis kvėpavimas yra pati efektyviausia praktika sugrąžinanti į pusiausvyrą ir harmoniją. Sąmoningai ritmingai kvėpuodami sesijos metu, prisipildome gyvybinės energijos, kuri sujungia mus su mūsų aukščiausiu potencialu, plečiasi sąmoningumas.
Innerdance - tai procesas, kurio metu naudojant muziką, kvapus, garso instrumentus (šamanišką būgną ir kt), prisilietimus aktyvuojamos beta, alfa, teta ir delta elekromagnetinės prigimties bangos smegenyse. Taip siekiama sukelti sąmoningą REM (Rapid Eye Movement) miego būseną. Ji nėra Tau nepažįstama - ją labai dažnai patiri tiesiog miegodamas, skirtumas tik tas, jog tai darai sąmoningai. Miegant - sapnuojame, o Innerdance sesijos metu- patiri aiškius suvokimo blyksnius, kai viskas pasidaro taip aišku, kad net į žodžius nebetelpa.
ID - tai filipinų de-mistiko Pi Villaraza atgaivinta SAVĘS PAŽADINIMO PRAKTIKA, kurią senovėje naudojo filipinų gyduoliai, o prieš 10metį ėmė studijuoti mokslininkai, medikai ir pritaikė ją žmonių savigydai.
Kvėpavimo sesijų metu naudojami gydantys instrumentai, garsai, prisilietimas.
Neringa Janonė - sertifikuota kvėpavimo meno mokytoja, turinti iniciaciją šamaniškoms sąmoningo kvėpavimo sesijoms vesti. Kundalini, oro, yin jogos mokytoja. Baigusi Innerdance Europe Association ID vedėjų mokymus. Baigusi veidoskaitos meistro kvalifikacijos mokymus. Taip pat baigusi 3 metų trukmės Tradicinės Kinų Medicinos ir filosofijos mokymus, atliekanti dainuojančių Tibeto dubenėlių garso terapiją, energetinius seansus, vedanti Gyvenimo žaidimą LILĄ. Turinti Reiki ir Vienybės Palaiminimo iniciacijas.
Esu 4 nuostabių vaikų mama.

 

Sveikata

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia