Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Suprasti madą / V dalis

Mados ateitis: žvilgsnis į neįtikėtiną rytojų 

ARNOLDAS REMEIKA (mados projektų iniciatorius, agentūros Bomberis įkūrėjas) // Kokia bus rytojaus mada ir kokie specialistai ją kurs? 

ODETA VALIUŠKYTĖ (kūrybinės studijos Storyfounders įkūrėja, IBM konsultantė) // #Fashiontech: kaip mados verslą keičia dirbtinis intelektas ir kitos pažangios technologijos?

MIGLĖ KAZĖNAITĖ (stilistė, mados antropologė)// Lietuviškos mados retrospektyva: kame slypi mūsų mados autentika ir kodėl ji gali būti įdomi pasauliui? 

MIGLĖ JANUŠAITĖ / JULIJA FRODINA (mados prekės ženklas BETWEEN LAB) // Ateities produktas – kaip tokį sukurti? 

 

Apie ciklą: 

Penkių dalių renginių ciklas „Suprasti madą“ skirtas mados aistruoliams, kurie nebūtinai dirba mados versle, bet juo nuoširdžiai domisi. Renginiuose laukiami ir profesinį akiratį plėsti norintys mados verslo profesionalai, tačiau turinys subalansuotas platesnei auditorijai, kuriai įdomu sužinoti, kas vyksta modernioje madoje, kaip ją vartoti, kaip suprasti jos procesus ir ko laukti ateityje – kokios makrotendencijos ryškėja, kaip jos paveiks tai, ką, kaip ir kodėl dėvime, kokius grožio produktus naudojame, kaip gyvename ir ką mąstome. 

Detalią sezono programą rasite čia: www.bomberis.com 

 

Bilietai: 

Studentams, moksleiviams ir žurnalo LAIMĖ prenumeratoriams galioja ypatinga vienkartinio bilieto kaina – 15 EUR (vietoje 29 EUR). Galioja vienam bilietui į kiekvieną renginį. Prenumeratos patvirtinimo laišką siųskite el. pašto adresu arnoldas@bomberis.com. Studento ar moksleivio pažymėjimą pateikti atėjus į renginį.

 

Lokalizacja wydarzenia