Regiune: Lituania
Limbă: Română
Schimbaţi

Ligą išgydyti galima tik ją supratus: šimtas sveikos gyvensenos patarimų (T.Girdzijausko vebinaras(

Ligą išgydyti galima tik ją supratus: šimtas sveikos gyvensenos patarimų. Vebinaras 20200409

Ką žmogus daro pats su savo kūnu ir sveikata - jo asmeninis skonio, poreikių, pasaulėžiūros, principų, vertybių, įsitikinimų reikalas. Tą patį daro ir gyvūnai - berods kur nori ten eina, ką nori tą daro. Tačiau imant plačią visuomenę žmonių sveikata yra didžiulis komercinis mega-verslas, o taip pat bendras valstybės priežiūros, reguliavimo bei politikos reikalas. Be to ir gyvūnus mes reguliuojame. Priklausomai nuo to kaip elgiasi su savo kūnu vieni žmonės jaučiasi geriau, kiti - blogiau. Vieni turi žalingus įpročius ir daug jų. Ir būna, kad gyvena gana ilgai ir kokybiškai. Kiti stengiasi gyventi sveikai, tačiau kažkodėl gyvena trumpai ir nelengvai. Yra ir kitaip: stengiasi gyventi sveikai - ir gyvena ilgai. Nepaiso sveikatos normų ir miršta anksti. Tai kaip čia dabar yra? Nuo ko priklauso mūsų rezultatai? Neskubėkim daryti greitų išvadų. Žmogaus organizmas - sudėtingiausias objektas Vistatoje, faktoriai kurie jį veikia iš vidaus ir išorės yra gana painiai susipynę ir paslaptingi. Ir visgi, nežiūrint į didelį sudėtingumą, įmanoma organizmo esmę ir dėsnius visai neblogai išsiaiškinti, savo sveikatą prižiūrėti, tuos faktorius suprasti ir gyventi sveikai. Nuo Rytų iki Vakarų per medicinos istoriją įmanoma atsirinkti bendravardiklinius (visuotinus) sveikos gyvensenos principus, kurie leis perprasti ligas ir jas įveikti. Gal ne visas, bet aktualiausias, nuo kurių pagal PSO mirštama dažniausiai. Tai ko reikia, kad perprasti ligas? Deja greitos piliulės nėra ir neturi būti. Reikia valios, atkaklumo, dėmesingumo, žinojimo ir tikslą pasieksite. Temoje pateiksiu daug įdomių atradimų, taisyklių ir patarimų, kuriuos kažkada būdamas medicinos studentu pradėjau aistringai rinkti ir  kurie man bei daugybei žmonių išgelbėjo sveikatą. Šių patarimų bazę davė seni patyrę bendradarbiai gydytojai, kitus surinkau iš įvairiausių šaltinių per 30 metų. 

Didelę dalį ligų žmonės gali patys įveikti tiesiog pakėlę savo užpakalius nuo sofos, pradėję sistemingai judėti ir apskritai įveikdami tingumą bei komfortą. Kitais atvejais tereikia išsitirti pas nebrangius specialistus ir šiek tiek, bet tiksliai, pakoreguoti gyvenimo būdą arba atsikratyti seno ydingo įpročio. Būna, kad protingi ir puikūs žmonės staiga numiršta tik todėl, kad kelis matus dirbo naktimis, o miegojo dieną. Nežiūrint, kad kiekvienas mūsų esam unikalus, tačiau gravitacijos ir kiti bendrieji dėsniai veikia mus visus vienodai. Dėmesingai laikykimės sveikatos bazinių principų ir jokie virusai lyg vaiduokliai neslankios mūsų butuose, įmonėse ir valstybėse.

Tomas Girdzijauskas

TURINYS (preliminarus):

 • Kodėl sveikata rūpintis reikia LABAI dėmesingai?
 • Didelė, sena žmogaus fiziologijos vieša paslaptis.
 • Kodėl kūno šiluma tokia ypatinga?
 • Ko nori plaučiai? Daugybės kvėpavimo metodų išvada.
 • Neišgydomos ligos? O gal jos išgydomos?
 • Top medicinos iššūkiai ir neatsakyti medicinos mokslo klausimai XXIa (TEDMED).
 • Kodėl iki šiol veikia placebo efektas?
 • Tai mokslas išgydo visas ligas ar neišgydo?
 • Kaip gyventi "100" metų, t.y. max ilgai? Ir kokybiškai.
 • Juokas - dalykas rimtas!
 • Daug kartų minėta Einšteino smegenų tyrimo išvada.
 • Ateities medicina. Oftalmologas Jacob Liberman.
 • Ir dar daug temų.

Trukmė: ne trumpiau nei 2 val.

Kaina: 15 Eur (po renginio kaina kils). Su transliacija užsakote video įrašą.

Kiti BALANDŽIO mėn. vebinarai:

3 d. 19 val. Kvėpavim metodai (video įrašas – 20 Eur)

15 d. 19 val. Kūrybinė vizualizacija: nuo žodžių į vaizdus - savo ateities matymas ir kūrimas (Nuolaidos kodas SPE3)

22 d. 19 val. Sėkmingas darbo pokalbis: teisingos mintys, žodžiai, misija, tvarkinga išvaizda ir pasitikėjimas savimi. (Nuolaidos kodas SPE3)

-----

Perkant visus 4 vebinarus iki balandžio  20 d. - 47 Eur už visus (vietoje 80 Eur).

Su kodu SPE3 iki balandžio 14 d. 15, ir 22 d. vebinarams perkant atskirai taikoma speciali nuolaida.

Dėmesio: perkantys einamo mėnesio Tomo mokymų ciklą (4 vebinarai) - 1 mėnesio narystę Tomo konsultacijų grupėje gauna nemokamai.

Pirkdami 24 mokymų rinkinį "Nuo gyvenimo prasmės iki savęs pažinimo" - šiuos vebinarus gausite nemokami. Plačiau apie rinkinį http://bit.ly/39WkLoD

Apmokėti galima ir PAYPAL tomas@girdzijauskas.lt arba į banko sąskaitą:  Tomas Girdzijauskas Swedbank LT747300010144875790

-----

Praleidusiems kovo mėn.vebinarus:

*Vienišumo gniaužtuose: kaip susitvarkyti su vienatve

*Restartas. Kaip įveikti depresiją ekstremaliu metodu?

*Kodėl nereikia skaičiuoti pravažiuojančių autobusų ir plaukti pasroviui? Geriausi gyvenimo prasmės patarimai

Galite juos įsigyti, pasirinkdami Kovo mėn.vebinarų rinkinio bilietą.

-----

Tomo paskaita apie minčių valdymą, nemokama įrašas. Verta paklausyti!

Taip pat galite užsakyti Tomo konsultaciją (gyvai arba online). 1 val. ind.asmenims - 30 Eur.

82299333-2791942394182215-6726178089891528704-o.jpeg?00ee493b3707f259dde8aac345b868c2

Šio proceso dalis yra 360 laipsnių anketa http://www.girdzijauskas.com/vmsanketa

Bei taisyklės prieš pradedant konsultavimą
https://www.girdzijauskas.com/taisykles

Klausytojų atsiliepimai:

 • L.M.: Gerb.lektoriau. Visų pirma noriu Jus pagirti, palengva stebiu Jūsų mokymus jau ne pirmi metai, dar niekas nėra išlaikęs tokio vientisumo, kryptingumo, organiškumo savo mokymuose.
 • Kristina: Tomai, mus su vyru sužavėjo Jūsų sugebėjimas klausytis. Jus girdite tai ko žodžiais nepasako ir sukoncentruotas klausymas netgi matosi Jūsų veide. Beabejo taipat puikus patarimai is kuriu mokomės. Ačiū.
 • Laura: Pati esu buvusi ir likau labai patenkinta p. Girdzijausko paskaita „Moterims apie vyrus“ – nors praėjo keleri metai, vis dar jaučiu naudingas šios paskaitos pasekmes savo asmeniniam gyvenimui.

APIE Tomą: Jis vadovaujasi autodidaksijos (arba mokymosi visą gyvenimą, „lifelong learning") principais, yra studijavęs itin daug mokslo sričių ir užsienio kalbų, trimis kalbomis (lietuvių, anglų, rusų) skaito unikalias plataus tematinio spektro paskaitas (greitojo mokymosi, vadovavimo psichologijos, karjeros, vertybių, bendravimo, šeimos santykių, vaikų auklėjimo, sveikatos ir kt. temomis). Jo sukauptos žinios neturi analogų Lietuvoje ir retai sutinkamos net ir svetur dėl jų gilumo, aktualumo, naudojamų itin retų (senųjų civilizacijų, kultūrų bei filosofinių) šaltinių įvairovės bei sintezės. Seminaruose plačiai naudoja ir Vakarų kultūros palikimą.

Daugiau Tomo mokymų įrašų >> http://bit.ly/2IOkSsO

Straipsniai:
• 15min.lt/vardai/naujiena/archyvas/teologas-ir-psichologas-t.-girdzijauskas-teigia-atrades-laimingos-santuokos-formule-1060-70752
• delfi.lt/gyvenimas/meile/t-girdzijauskas-norint-sekmingos-santuokos-kurti-seima-reikia-tarp-18-23-metu.d?id=64063302
• tavovaikas.lt/lt/kudikis/mamos-kertele/g-11612-ko-is-tiesu-moteriai-reikia-labiau-rupintis-seima-ar-daryti-karjera
• delfi.lt/gyvenimas/seima/t-girdzijauskas-jei-berniukus-lietuvoje-mokytu-vyrai-vyru-savizudybiu-problema-isnyktu.d?id=64063300
• delfi.lt/gyvenimas/meile/t-girdzijauskas-norint-sekmingos-santuokos-kurti-seima-reikia-tarp-18-23-metu.d?id=64063302
• delfi.lt/verslas/verslas/tgirdzijauskas-i-viska-atsakyta-pries-tukstancius-metu.d?id=22058939
• bernardinai.lt/straipsnis/2010-01-12-tomas-girdzijauskas-ko-vyrai-ir-moterys-nezino-vieni-apie-kitus/38303

Daugiau atsiliepimų>>https://girdzijauskas.com/atsiliepimai/

Daugiau produktų>>https://www.girdzijauskas.com/shop/

Tomas Girdzijauskas: