Regiune: Statele Unite ale Americii
Limbă: Română
Schimbaţi

(Cancelled) EBBC 2020, Palanga - EUROPEAN BRASS BAND CHAMPIONSHIPS

Informacija apie pinigų grąžinimą už bilietus į EBBC 2020 renginius

Kovo 12 d. EBBC 2020, kaip ir daugybę kitų kultūrinių renginių, tiesiogiai paveikė situacija susiklosčiusi dėl COVID-19. Kartu su Europos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija nusprendėme, jog EBBC 2020 atšaukimas yra geriausia, ką galime padaryti visuomenės sveikatos labui.

Visuotinio netikrumo laike mūsų darbuotojų, muzikantų, svečių ir bendruomenės saugumas yra nepaprastai svarbus, todėl ėmėmės šio skausmingo žingsnio, siekdami išreikšti palaikymą visuomenės sveikatos užtikrinimui ir padėti sulėtinti šio viruso plitimą pasaulyje. Nuoširdžiai atsiprašome už visus nepatogumus, kuriuos patiriate dėl šio renginio atšaukimo. Deja, atidėti EBBC 2020 vėlesniam šių metų laikotarpiui nėra galimybės, tačiau darome viską, kad Čempionatas įvyktų Palangoje artimiausiu įmanomu metu.  

Maloniai prašome bilietų pirkėjų, kurie norėtų susigrąžinti pinigus už bilietus į EBBC 2020, atsiųsti prašymus el. paštu info@orkestras.pro, juose nurodant savo užsakymo ID. 

Grąžinimo prašymai priimami iki balandžio 23 d. Grąžinimo procedūros bus pradėtos nuo kovo 23 d.

Dėkojame už jūsų kantrybę ir bendradarbiavimą. Likite sveiki ir saugūs. 

EBBC 2020 Palangos organizatorių komanda

 

***

 

Per 42 metus trunkančią Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionato (EBBC) istoriją šis konkursas tapo prestižiniu žanro įvykiu, surengtu gražiausiuose Europos miestuose ir kasmet sutraukiančiu geriausius Europos orkestrus bei jų gerbėjus. 2020-aisiais EBBC pirmą kartą atkeliaują į Lietuvą ir Palangą.


Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionatas - tai savaitę trunkanti pučiamųjų muzikos šventė, kurioje klausytojams siūloma mėgautis renginiais po atviru dangumi, kūrybinėmis dirbtuvėmis, susitikimais, koncertais ir, žinoma, pačiu konkursu.


- Balandžio 30 d .: Europos dirigentų konkursas - Finalas
- Gegužės 1 d .: EBBC Čempionų kategorijos konkursas - Privalomasis kūrinys
- Gegužės 2 d .: EBBC Iššūkio kategorijos konkursas ir EBBC Čempionų kategorijos konkursas - Laisvai pasirenkamas kūrinys
- Gegužės 2 d .: EBBC 2020 Gala koncertas
- Gegužės 3 d .: Europos jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestrų konkursas


43-asis Europos pučiamųjų orkestrų čempionatas vyks Palangos koncertų salėje, Palangoje.

Daugiau informacijos: http://www.ebbc2020.lt

Dėl bilietų grąžinimo kreiptis į renginio organizatorių: info@orkestras.pro

Locația evenimentului