Regiune: Statele Unite ale Americii
Limbă: Română
Schimbaţi

Tango In Jazz (IT/BE/LT)

Saksofonisto ir kompozitoriaus Leonardo Pilkausko unifikuota tarptautinė džiazo muzikos virtuozų grupė su vienintele ir nepakartojama Vilniaus tango teatro vokaliste Egidija

Mačiulyte. Ansamblio širdis — žinomi muzikantai vakarų Europoje: italų kontrabosistas Francesco Angiuli ir belgų būgnininkas Jelle van Giel bei jaunasis Lietuvos džiazo liūtas, aštuoniolikmetis pianistas Domas Žeromskas.

 

Projektas nori savaip papasakoti apie Tango muziką. Tai unikalus muzikos stilius ir ypatingai giminingas džiazui. Tango muzika evoliucionavo per keletą periodų iš įprastų dainuojamų šansonų (nuo XIX a. pabaigos) į šiuolaikišką ‘Tango Nuevo’ (XX a. antra pusė)

— akademinės ir džiazo muzikos elementus sujungiantį muzikos stilių. Nors įprastai Tango muzika būdavo grojama orkestruose su Bandoneonais ir styginiais, bet genialusis Astor Piazzolla į muzikos skambesį pristatė saksofoną, elektrinę gitarą ir net būgnų setą. O šių dienų NeoTango neatsiejamas nuo elektroninės muzikos įtakos dar vadinamas "electro tango" ar "tango fusion”. Šiame projekte džiazo kvintetas pristato savo kompozicijas ir šiuolaikiškai aranžuotus Tango stiliaus muzikinius numerius. Koncerte bus galima išgirsti nuo Tango muzikos klasikos kurtos Angel Villodo ar Carlos Gardel iki pačių reikšmingiausių ir žinomiausių Astor Piazzolla, Osvaldo Pugliese ar net Dizzy Gillespie, Gerry Mulligan kūrinių.

 

Jelle van Giel - drums

Francessco Angiuli - doublebass

Egidija Mačiulytė - vocals

Domas Žeromskas - piano

Leonardas Pilkauskas - saxophone & effects

 

https://www.jellevangiel.be

http://www.francescoangiuli.com

www.soundcloud.com/leonardaspilkauskas

https://domaszeromskas.bandcamp.com

 

Baras atsidaro 20:00 val.

Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus,

rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 684 11382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra

Locația evenimentului