Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Bėgimas/žygis "Laukinis trail Neries ataka"

Antrasis Laukinis trail turo etapas vyks kiek kitaip nei buvo įprasta iki šiol. Tai yra visai naujas, neplanuotas turo pradžioje etapas. Tai bus time trial/savarankiško starto principu vykstantis bėgimas. Naujiena yra tai, kad bus galima startuoti žygeiviams bei gauti medalį už įveiktą trasą pėsčiomis. Taip skatiname bėgikus su visa šeima atvykti šiam nuotykiui bei žygeivius išbandyti naujas trasas. 

Šį kartą kviečiame Jus susipažinti su įspūdingai gražiomis Neries panoramomis prie Vilniaus. 9km, 15km ir 31km trasos veda takais palei Nerį. Jūsų kelyje bus ne viena atodanga, Neries salos, vingiai, o ilgoji trasa praves dar ir  šalia penkių ežerų pakrančių.

Jūsų laukia švelniai banguotos, be didelių kalnų, greitos trasos, vedančios platesniais ir siauresniais miškų takais, paupio takeliais. Visiškos bekelės (offroad'o) ir šlapių atkarpų nebus.  Bus vaizdingų panoramų, gražių vaizdų į upės ir ežerų pakrantes, įrengtų poilsio stotelių (gali būti aktualiu žygeiviams), šaltinis vandeniui pasipildyti (ilgoje trasoje), geriamo vandens stotelė (vidutinei ir ilgai trasai), pakeliui esanti kavinė ir parduotuvė ilgoje trasoje. 

PAGRINDINĖ INFORMACIJA:
- bėgimą žygį bus galima įveikti savo pasirinktu laiku savarankiškai ar su draugų kompanija (neviršijant trasos įveikimo metu leidžiamo būriuotis žmonių kiekio) nuo 2020 05 23 iki 2020 06 08 (24:00).
- bėgimo/žygio trasos pateikiama žemėlapyje (žemiau), yra padaryti Strava segmentai bei Strava maršrutai. Dalyviai įveikia 9km, 15km ar 31km pasirinktą "Laukinis trail Neries ataka" organizatorių paruoštą trasą.
- bėgimo/žygio trasos  bus dalinai žymėtos. Naviguoti reikės pagal skaitmeninį trasų žemėlapį turint jį telefone ar savo laikrodyje, o žymėjimas bus TIK pagalbinė priemonė.
- bėgikai dalyvauja "Laukinis trail turo 2020" įskaitoje ir kovoja dėl prizinių vietų 9km, 15km ar 31km trasose. Apdovanojami bus kiekvienoje trasoje trys greičiausi vyrai ir moterys. Po varžybų vyks loterija.
- žygeiviai įskaitoje dėl prizinių vietų nedalyvauja, jų trasų įveikimo laikai nėra fiksuojami.
- užsiregistravę ir susimokėję dalyvio mokestį bet kurią trasą įveikę žygio dalyviai gauna atminimo medalį.
- užsiregistravę ir susimokėję dalyvio mokestį bet kurią trasą įveikę bėgimo dalyviai gauna atminimo medalį ir startinį paketą su rėmėjų dovanomis.
- bėgimo/žygio dalyviai medalius bei startinį paketą bus galima atsiimti Vilniuje (vieta bus patikslinta) arba išsiųsime Jums paštu už papildomą siuntimo mokestį. Atsiiimti medalius ir startinius paketus bus galima nuo birželio 01 iki birželio 21 dienos.
- žygeiviai gali startuoti ir finišuoti iš bet kurios jiems patogios žygio trasos vietos.
- bėgikams rekomenduojama startuoti iš varžybų centro, kad rezultatas  būtų užfiksuotas Strava segmente. Bėgikai gali startuoti ir ne iš varžybų centro, tuomet savo rezultatą turi pateikti organizatoriams TIK Strava nuoroda (bus vertinama ar trasa išbėgta be žymių nuklydimų ir į apskaitą bus traukiamas "elapsed  time", ne "moving time" laikas). Kitais formatais (ne Strava) pateikti rezultatai nebus apskaitomi ir įtraukiami į varžybų protokolą.

 

Registracija veikia iki 2020 06 07 (24:00 val). Dalyvių registracija vyksta internetu per PaySera sistemą. Taip pat galima užsiregistruoti pervedant tą dieną galiojančio dalyvio mokesčio sumą į VšĮ "Visi bėga" atsiskaitomąją sąskaitą LT76 7044 0600 0816 9428 mokėjimo paskirtyje nurodant varžybų pavadinimą, registruojamo asmens vardą ir pavardę, distanciją, gimimo datą, klubą, miestą ir el. pašto adresą.
Registracija į kitus etapus neperkeliama, nedalyvaujant startinis mokestis nėra gražinamas. 

Registracijos kainos 

Registracijos kainos yra dvejų etapų - pirminė registracijos kaina ir standartinė registracijos kaina. 
Registracijos kainos žygeiviams ir bėgikams yra skirtingos.

Registracijos kainos žygeiviams:
Laukinis trail Neries ataka bet kuri trasa
Užsiregistravusiems iki 2020 05 31 - 3 eur (+3 eur jei medalis siunčiamas į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą).
Užsiregistravusiems nuo 2020 05 31 iki 2020 06 07 24:00 - 4 eur (+3 eur jei medalis siunčiamas Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą).

Registracijos kainos bėgikams:

Laukinis trail Neries ataka bet kuri trasa
Užsiregistravusiems iki 2020 05 31 - 6 eur (+3 eur jei medalis siunčiamas į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą).
Užsiregistravusiems nuo 2020 05 31 iki 2020 06 07 24:00 - 8 eur (+3 eur jei medalis siunčiamas į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą).

Į registracijos kainą žygeiviams įeina paruošti trasų skaitmeniniai žemėlapiai, google žemėlapiai, Strava maršrutai. Dalinai žymėta trasa. Dalyvio medalis.
Į  registracijos kainą bėgikams eina paruošti trasų skaitmeniniai žemėlapiai, google žemėlapiai, Strava maršrutai. Dalinai žymėta trasa. Dalyvio medalis, startinis paketas, nugalėtojų apdovanojimai, loterijos prizai, asmeninio rezultato fiksavimas varžybų protokole bei "Laukinis trail turo 2020" įskaitoje.
 

Locația evenimentului