Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

CONFLICT: the Railway to LiMaBo 2020 10 04 Gulbiniškės

XXI amžiaus pradžia. Liberas, Džonstono karinė bazė, tolimieji rytai. Operacija - LiMaBo. Ryte gautas pranešimas ant kojų sukėlė visą operacijų centrą. Buvo pranešta apie itin svarbaus krovinio (biologinės vakcinos komponentų) dingimą, kuris buvo skirtas Kedringo karinei bazei Malbane. Atstumas nuo taško Li (Libero) iki Malbano (Ma) - 88 kilometrai per miškingus ir kalvotus poligonus. Kelios pavojingiausios maršruto vietos veda per Bormako (Bo) slėnius, kurio keliai dėl vingių ne veltui praminti serpantinais. Regione beveik nėra telekomunikacijų ir vienintelis būdas susisiekti su baze ar išoriniu pasauliu yra palydovinis ryšys. Išsiųstame konvojuje buvo instaliuota naujausia palydovinė sistema, tačiau Džonstonas jau 4 valandas negali užmegzti jokio ryšio. Pagal operacijos protokolą, nepavykus susisiekti per 4 valandas yra skelbiama aukščiausio lygio spec. reagavimo padėtis. Į paskutinį žinomą tašką siunčiami Jungtinės Sąjungininkų Pajėgos - JuSPa. Alfa ir Bravo būrys atsakingas už gelbėjimo konvojaus suradimą ir apsaugą. Charlie ir Delta atsakingi už techninę paramą ir konvojaus remontą, jeigu toks bus reikalingas. Paskutinis gautas pranešimas iš Alfa ir Bravo būrio buvo apie priešiška kontaktą 12 kilometre pajudėjus per Bormako slėnį. Pranešime buvo minima apie pagrindinio kelio blokadas ir sprogimo žymes. Burių judėjimas buvo prislopintas tiek priešiškų pajėgų, tiek silpno telekomunikacijų ryšio. Virš teritorijos praskridęs žvalgybinis lėktuvas informavo apie 6 kelio užtvaras, 12 sunkiai ginkluotų apkasų įtvirtinimų ir virš 70 gerai ginkluotų asmenų. Per išorinius kanalus buvo gautas pranešimas apie konvojų keliavusį į Malbaną ir jame buvusius vakcinos komponentus. Priešiškas judėjimas save pasivadinęs BIšJu (Bormarko Išsilaisvinimo Judėjimas) yra finansuojamas pogrindinio farmacijos verslo sindikatų, kurių tikslas gauti vakcinos pavyzdžius ir juos nukopijuoti. Spalio 4 dieną, Mūšio frontas nukels jus į karinę LiMaBo misiją, kurioje susikausite dėl pasauliui be galo svarbios vakcinos. Rinkis pusę, nesnausk!

 

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS - 100

Žaidimo tipas: 80% milsim, 20% skirmish

Komandų užduotys: Dingusio konvojaus paieška, GPS ir palydovinio ryšio įrangos neutralizavimas / remontas, su misija susijusių žaidybinių objektų grobimas / pergabenimas. Užduotys detaliau skelbiamos komandų aprašymuose.

Ginklų greičių standartiniai Mūšio fronto limitai (chronuosime). Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių.


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

  • DATA: 2020m. spalio 04 diena. SEKMADIENIS.
  • VIETA: Gulbiniškės [ex SSRS military rocket baze] parkingas WGS koord. 55.022382, 24.242897
  • KAINA: 13-48Eur

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA 09:00 - 11:30 vietos laiku,
  • BAZINIAI taktiniai mokymai 09:30 - 11:00 (rekomenduojame visiems),
  • INSTRUKTAŽAS ir žaidimas 11:30 - 16:30 vietos laiku,
  • KAREIVIŠKA KOŠĖ ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 13 Eur mokant internetu iki 2020 10 01 vidurnakčio, vėliau 20 Eur (vietoje apmokėjimo nėra). 
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 35Eur iki 2020 10 01 vidurnakčio, vėliau 40Eur (sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 43Eur iki 2020 10 01 vidurnakčio, vėliau 48Eur (komplekto sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS - 100


Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

Locația evenimentului