Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Gongu meditācija Placebo Factory

Sadzirdēt Visumu.... sajust sevi..... sadzirdēt Visumu sevī un Visumā sevi – radītāju! To ir iespējams piedzīvot gongu meditācijā! Transcendālā ceļojumā pa Visuma plašumiem mūs vedīs tā pārstāvji – Plutona/Merkura, Jupitera un Veneras/Fen (vēja, kosmiskā vēja) gongi, Tibetas dziedošie un Nepālas dziedinošie trauki, kā arī citi seni un ne tik seni instrumenti, kurus spēlēs gongu meistare Evita Sarma.

Šajā meditācijā dosimies, lai sajustu savu ķermeni un spēku, lai sajustu to un piepildītu ar nepieciešamajiem resursiem!


Paklājiņi un peldi pieejami uz vietas, ja savējais ir mīļāks ņemam līdz to un obligāti neaizmirstam paņemt - piedzīvojuma garu!

 

Sākot no 15:00 varam izmantot infrasarkano saunu (ar iepriekšēju pierakstu: 20202022), infrasarkano lampu (ar iepriekšēju pierakstu) un arī brīvās zāles, ja kāds vēlas padarboties pats.

 

Dalība: Enerģijas apmaiņai 14 eiro uz vietas vai

Pirtiņa, veselīgi našķi, augļi, tēja un ūdens iekļauti cenā.

 Kādēļ izvēlēties gongu meditāciju un stāstus par katru no maniem gongiem lasi šeit:

http://www.delfi.lv/orakuls/biblioteka/48816521_ko-tev-var-dot-gongu-meditacijahttp://www.delfi.lv/orakuls/biblioteka/48884343_ka-gongi-musos-pastiprina-planetu-energijas

Gongi ir dziļš personīgās transformācijas un garīgās izaugsmes avots, tādēļ pirms doties meditācijā – svarīgs ir nodoms, jo meditācijas laikā notiek enerģiju sakārtošana, aktivizēšana.

 

Locația evenimentului