Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

HR MEETUP #2: Asmeninė HR lyderystė - būtina ar ne?

Su kiekvienais metais pokyčiai tampa vis greitesni. Keičiasi ir lūkesčiai personalo valdymo profesionalams.

Jeigu vienos organizacijos vis dar žiūri į personalo valdymo profesionalą kaip į dokumentų ir personalo procesų administratorių, tai kitos jau pažengė toli į priekį - personalo valdymo žmogus ten ir strateginis verslo partneris, ir įmonės kultūros ambasadorius, ir žmonių vadovas, ir efektyvių personalo valdymo procesų projektuotojas. Iššūkiai, su kuriais skirtingose organizacijose susiduria HR profesionalai, neretai yra gana unikalūs ir nepakartojami.

Lieka tuomet klausimas - kada HR žmogui užtenka būti tiesiog savo srities profesionalu, o kada jis turi būti tikru lyderiu savo aplinkoje?

Šį ir kitus HR profesionalo lyderystės klausimus kviečiame aptarti HR dirbtuvėse: HR MEETUP #2: Asmeninė HR lyderystė - būtina ar ne?

Dirbtuvėse laukiami personalo vadovai ir specialistai, mokymų vadovai ir visi tie, kas yra atsakingi už darbuotojų ugdymą organizacijoje.
Dirbtuvių metu turėsite galimybę išsamiau susipažinti su kitais personalo valdymo profesionalais, apsikeisti kontaktais ir patirtimi.

PROGRAMA:

08.30 – 09.00 val. Registracija ir rytinė kava.
09.00 – 09.30 val. Susitikimo temos pristatymas ir susipažinimas (tinklaveikos užduotis)
09.30 – 09:50 val. Kšištof Zmitrovič. Pranešimas: "7 asmeninės lyderystės principai - ko reikia, kad taptum lyderiu HR vaidmenyje?"
09.50 – 10.00 val. Testas: Lyderystės savybių įsivertinimas.
10.00 – 10.40 val. Diskusija ir praktinių atvejų analizė: Lyderystės ir autoriteto iššūkiai, su kuriais susiduria savo darbovietėje HR profesionalai. Sprendimo būtinybė ir galimybės.
10.40 – 11.00 val. Apibendrinimas ir rekomendacijų pristatymas: John Maxwell 5 etapų lyderio augimo modelis.
 
Kšištof Zmitrovič - Pokyčių klubo įkūrėjas, lektorius, verslo konsultantas ir Paysera mokymų vadovas. Verslo konsutlavimo ir mokymų srityje nuo 2010 metų. Sertifikuotas sisteminio ugdymo ("In Dialogue", Danija) ir patyriminio mokymo ("Via experientia", Europa) konsultantas.
Daugiau apie pranešėją čia: http://www.pokyciuklubas.lt/apie-kluba/komanda/

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS.
PRIVALOMA REGISTRACIJA ĮSIGYJANT NEMOKAMĄ BILIETĄ.

Iš vienos organizacijos gali registruotis iki 2 žmonių.
Bendras dalyvių skaičius iki 30 žmonių.

Locația evenimentului