Regiune: Internaţional
Limbă: română
Schimbaţi

Knyga „26 Bliuzo naktys"

„26 Bliuzo nakty"

„Vienas „Bliuzo naktų“ fanas kartą pasakė: „Apie tokį festivalį papasakoti ir visos knygos neužtektų“. Tai jis teisus: pabandėme suguldyti šio festivalio istoriją, muzikantų, dalyvių pasakojimus, fotografų nuotraukas į knygą ir pamatėme, kad ji gali būti tūkstančio puslapių. Mažiausiai. Teko daryti atranką. Todėl tegul bus tai – pirmoji knyga apie „Bliuzo naktis“. Bet kas pasakė, kad paskutinė?“ – šypsodamasis kalba festivalio „Bliuzo naktys“ organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

Kaip suvalkietis atvažiavo į Varnius žemaičių žemėje festivalio daryti. Kodėl vietiniai iš pradžių bliuzmenus norėjo tik mušti, o vėliau atvykėliais ėmė džiaugtis. Kokias pamokas šiame festivalyje išmoko jauni režisieriai, kokiomis sąlygomis koncertavo atlikėjai. Kas išsivežė ryškiausią prisiminimą iš ryto rūkuose paskendusios poilsiavietės, kurioje muzika nenutyla niekada? Kodėl viskas prasidėjo nuo „jam session“, o dabar jais pasibaigia? O kas sumanė festivalyje virti toną žuvienės ir kodėl prireikė kosmonauto skafandro?

Kokį krovinį pirotechnikai netyčia išplukdė į vidurį ežero kartu su degančių raidžių plaustu? Kaip Arina tapo Marina, ir apie ką žvarbią popietę 1993-iaisiais Lūksto ežero krante kalbėjosi šviesaus atminimo Džyza ir Kernagis?

Visa tai bus papasakota knygoje „26 Bliuzo naktys“, kurią įsigyti galima jau dabar www.bliuzonaktys.lt ir atsiimant Knygų Mugės metu.

Vilniaus Knygų mugei pasibaigus, prekyba internetu vyks toliau, „bliuzų“ knyga bus siunčiame visoje Lietuvoje.

--

Knyga (atsiimti Vilniaus Knygų mugėje, Muzikos salėje, arba adresu Vyteniu g. 6, Vilnius) - 19 Eur

Knyga (su siuntimu Lietuvoje) - 22 Eur

--

Dėl knygos atsiėmimo skambinti telfono numeriu +37060047636

Locația evenimentului