Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

LRT OPUS TERASA: Arklio Galia + Egomašina

Trečiadienį, liepos 17 d. „LRT Opus terasos“ scenoje – art-rock’o grupė Arklio Galia drauge su EGOMAŠINA.

„Arklio Galia“ yra natų sąsiuvinių ir vokalo pamokų nepripažįstanti keisto rokelio grupė, plaukiojanti Lietuvos muzikos pasaulio vandentiekyje jau antrą dešimtmetį. Grupė savo veikloje nevengia triukšmingų saksofonų, visa griaunančių būgnų ritmų, didelių tekstų ir amžinybes besitęsiančių juokingų gitaros soliakų, priverčiančių aiktelėti net ir visko mačiusias melomanų ausis.

Šiemet kvintetas pristato savo kažkelintą studijinį albumą „Tavo laiptinėj & ant savęs“, į kurį sukištos naujausios grupės dainos apie smarvę, smurtą, seksualinį persekiojimą ir, aišku, prastą nuotaiką.

 

DAUGIAU APIE ARKLIO GALIĄ:

EGOMAŠINA - grojame viską , kas mus pačius priverčia nustebti ir judėti . Stipriu etanoliu varomas nesustojantis veikti mechanizmas, įkvėptas garažo atlikėjų ir bmx klipukų soundtrackų . Dainomis perteikiame tik gerasias savo vibracijas, nors ir mašina buvo gimusi belangiame rūsyje. Nuo ego kalno riedėti greičiau neįpareigoja nei judesiais , nei muzikiniais stiliais.

DAUGIAU APIE EGOMAŠINĄ:

BILIETAI:
 

 • Išankstiniai bilietai internetu – 3 € (iki renginio dienos 10 val.).
 • Renginio dieną nuo 10 val: 5 €.
 • Prie durų: 3 € (tiems, kas iki birželio 5 d. 10 val. renginyje pasižymės Going), 5 € - nepasižymėjus.
 • Vaikams iki 8 metų nemokamai.
 • Perkant bilietus prie durų – atsiskaityti galima tik grynaisiais.
   

STALAI:

 • Dvivietis stalas + 2 bilietai: 16 eur
 • Trivietis stalas + 3 bilietai: 24 eur
 • Keturvietis stalas + 4 bilietai: 32 eur
   

APIE TERASĄ:
 

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa sostinėje, kviečianti kitomis akimis pažvelgti į urbanistinį ir šiltuoju sezonu sužaliuojantį Naujamiesčio rajoną. „Lofto“ vadovai kasmet vadovaudamiesi „urban farming“ idėja buvusios gamyklos teritorijai suteikia ryškių spalvų ir sukuria jaukumo atmosferą.

Pirmadieniais terasoje vyks „Local Mondays“ renginiai, kur pasirodys garsiausios lietuviškos grupės. Antradieniais terasos scenoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Geriausios Baltijos šalių grupės konkurse, dėl titulo kovos daugiausiai žadančios grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Trečiadieniais vyks alternatyvios muzikos grupių koncertai, o taip pat kino seansai ir kitos pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt/lrt-opus-terasa

Locația evenimentului