Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Mindfulness ir judesio praktika

Pirmas užsiėmimas – nemokamas, į kurį būtina registracija šios formos pagalba:  https://bit.ly/2Sgymjs

Tik darniai puoselėdami savo kūną ir protą kartu, galime tikėtis geros savijautos ir laimės pojūčio kiekvieną dieną, todėl KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MINDFULNESS UŽSIĖMIMUS SU JUDESIO PRAKTIKA.

Neuromokslai  jau atsakė į esminius klausimus: 

  • ar kūnas ir centrinė nervų sistema nuolat sąveikauja?
  • ar meditacija ką nors keičia smegenyse?

Taip, keičia ir sąveikauja, todėl darniai derinant judesį, kvėpavimą ir meditaciją stiprėja fizinė ir emocinė sveikata, auga sąmoningumas, savaime pasiekiama harmonija ir pusiausvyra. 

Užsiėmimų metu stiprinsite kūno lankstumą ir tvirtumą, atsparumą, ištvermę, o reguliariai atlikdami pasiūlytas dėmesingumo praktikas, ne tik sumažinsite patiriamo streso lygį, pagerinsite savijautą, nuotaiką, miegą, atmintį, dėmesio valdymą, pasitikėjimą savimi, bet atrasite naujus, nepastebėtus problemų sprendimo būdus, o gal iš naujo pamilsite ir priimsite savo kūną. 

Jau susipažinusiems su mindfulness ir praktikuojantiems, tai bus puiki proga nepamiršti įgūdžių ir tęsti praktikas, o niekada nebandę turės puikią progą atrasti naujų sveikatinimosi ir poilsio galimybių. 

Užsiėmimai vyks ANTRADIENIAIS 18.30 val., trukmė 1,5 val.

Vieta: InMind sąmoningumo ugdymo studija, Saltoniškių g. 31-315, Vilnius (Žvėryno verslo fabrikas, 3 aukštas)

Mindfulness užsiėmimų metu skatiname pasidalinti savo įžvalgomis, todėl po praktikų, kviesime jomis dalintis. Tai neprivaloma užsiėmimo dalis, bet labai rekomenduojama, ypatingai neturėjusiems tokios patirties ir norintiems formuoti sveikus įpročius. Papildomai tam skirsime 15-30 min.

Su savimi reikia turėti tik kūną nevaržančius drabužius. Studijoje yra erdvė persirengimui. Kilimėliais mes pasirūpinsime.

Užsiėmimo kaina 15 eur. 

Taip pat galima įsigyti abonementą:

4 kartų - 49 Eur (Galioja 6 savaites)

10 kartų - 99 Eur (Galioja 12 savaičių)

Pirmas užsiėmimas – nemokamas, į kurį būtina registracija šios formos pagalba:  https://bit.ly/2Sgymjs

Įsigydami bilietą arba registruodamiesi į nemokamą užsiėmimą, jūs patvirtinate, kad susipažinote su Paslaugų teikimo taisyklėmis 

 

Užsiėmimus ves Edita Tamulienė, sertifikuota mindfulness mokytoja, susipažinti ir daugiau sužinoti apie praktiką galite www.animo.lt

Locația evenimentului