Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

NAUJIEJI METAI | POLIARIZUOTI STIKLAI "Eina eina festivalis"

Sėdimas bilietas: 40 €
Bilietai parduodami tik muzikos klube Tamsta. Kasos darbo laikas: II-V 10:00 - 19:00. Daugiau informacijos telefonu: +370 680 21434.
Stovimas bilietas: 25 €.
Išankstinius stovimus bilietus platina Paysera.

Neabejotinai įspūdingiausias Naujųjų vakaro koncertas vyks su gyvomis roko legendomis, lietuviškos scenos pažibomis – grupe „Poliarizuoti stiklai“. Grupė dovanos seną gerą roką ir džiugią nuotaiką. Pažįstamas Šarūno Mačiulio balsas primins tikrąjį „stiklų“ žodžių spindesį. Rokenrolas su trupučiu kantri muzikos, šmaikščios lyrikos ir net šiek tiek „Brėmenų muzikantų“ dvasios užtikrins linksmybes. Nebijantys juokauti ir dainuoti gyvai „Poliarizuoti Stiklai“ užkrės gyvenimo optimizmu. O tokias dainas, kaip „Medžiai be lapų“ ar „Stasė“ be abejonės trauks visa salė. Juk kas nežino eilučių: „Sutikau tave galbūt Pakruojį, sutikau galbūt Panevėžy...“. 
Smagu, kai praeitis ne tik neapsitraukia pelėsiais, bet ir garsiai diktuoja šiandienos rokenrolo tendencijas. Grupė „Poliarizuoti Stiklai“ – viena tų nedaugelio, kuri šiandien, kaip ir prieš dvidešimt metų, šokdina jauną ir vyresnį jaunimą.

EINA EINA FESTIVALIS !!!!!!!!

22:30 1 koncerto dalis
00:30 2 koncerto dalis po vidurnakčio

https://www.youtube.com/watch?v=CdtQ_7xlWD8&feature=youtu.be

Locația evenimentului