Regiune: Internaţional
Limbă: română
Schimbaţi

"Pakilk į kitą lygį" saviugdos konferencija

DIDŽIAUSIAS pokytis jūsų gyvenime prasidės čia.

4 sprendimai, kuriuos gausite seminaro metu

Problema Nr. 1 : „Man nepavyks“.

Savo asmenine patirtimi jums parodysiu, kaip sprendžiu įvairias situacijas ir kaip nustatau tikslus taip, kad ne tik išspręsčiau esamas problemas, bet ir ženkliai pasistūmėčiau asmeninės sėkmės link.Jūs suprasite, kaip panaudoti savo baimę, kad paspartinti asmeninių rezultatų pasiekimą.

Problema Nr. 2 : „Bijau suklysti.“

Sužinosite, kad klaidos yra jūsų sėkmės šaltinis.Geriausias dalykas, kuris gali atsitikti jums, yra tapti „klaidų čempionu“.Kodėl svarbu panaudoti nesėkmės energiją, kaip svajonių realizavimo priemonę.

Problema Nr. 3 : „Man dingo motyvacija.“

Čia mokysitės keisti sėkmės modelius ir įveikti sėkmę.Sužinokite, savo slaptą mygtuką, kuris reguliuoja jūsų vidinio pasitenkinimo savimi būklę.Taip pat sužinosite kaip pasirinkti optimaliausią strategiją nuolat laimėti.

Problema Nr. 4 : „Aš esu apsuptas netinkamų žmonių“.

Suprasite, kaip sukurti jus praturtinančią, įkvepiančią aplinką.Jūs išmoksite kaip atskirti ją nuo priešingybės – aplinkos, kuri jūsų gyvenime neneša jokių rezultatų.Ir jūs sužinosite, kokiais pagal kokius rodiklius turite pasirinkti žmones,kad ir jūsų projektų, veiklų, verslų rezultatai bei jų pačių mastas didėtų be perstojo.

Locația evenimentului