Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Pakruojo dvaro Gyvasis muziejus 07-22

Kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį – Pakruojo dvaro Gyvasis muziejus – tai galimybė grįžti šimtą metų atgal ir tapti tikrais dvariškiais, išbandyti dvaro gyvenimą, prisiliesti prie kiekvienos jo akimirkos ir nesvarbu už lango žiema ar vasara – dvaro gyvenimas verda visus metus.

Čia Jūsų lauks gausybė įdomių dalykų: pamatyti, išgirsti, paliesti, užuosti ir net paragauti. Būdami Gyvojo muziejaus dalyviais pasijusite kaip gyvendami prieš šimtą metų, prieš akis iškils dvaro ūkio darbai, kumečių ir dvaro valdovų kasdienybė, stebins žirgų pasirodymas, parfumerio Žako kvapų pasaulis, nuotaiką kels linksmas ir įtraukiantis aludario pasakojimas ir vaišės, stebins kalvio meistriškumas, o odą šiurpins vaizdai baudžiavos laikų Bausmių muziejuje. Viso to dar tikrai nematėte ir nepatyrėte! Nepraleiskite progos įsimintinai praleisti savaitgalį!

Informacija telefonu: (8-686) 65055

SVARBU:

Aprangos kodas. Nuo birželio 9 dienos dvare kiekvienas Gyvojo muziejaus programos dalyvis turi būti pasidabinęs jei ne visu kostiumu, tai bent jau aksesuaru, kurio nuoma yra įskaičiuota į bilieto kainą. Aksesuaras yra grąžinamas. 

Tijūnas pasilieka teisę keisti programą. 

Locația evenimentului