Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Point of Domination: the Rage 2019 11 10 Gulbiniškės

Šiškelija, Gulbirijos regionas. 2004-ieji. Beringai, grinadai ir babagai - trys stiprios tautos regione nusprendė sudaryti labai galingą sąjungą ir apjungti Šiškeliją vienybe. Vykdant diplomatinę misiją, Gulbirijoje per vadovų susirinkimą buvo smarkiai apšaudyti Šiškelijos konferencijų rūmai. Sąjungos sudarymas buvo įšaldytas neribotam laikui. Jokia teroristinė grupuotė neprisiėmė šių nuopelnų, todėl sąjungininkės pradėjo įtarinėti viena kitą diversija. Kilo nerūpestingas sąmyšis, ir kol vyrai kostiumuose aiškinosi kas atsakingas už teroristinį išpuolį, "separatistai" smogė antrą smūgį. Nuo žemės paviršiaus sprogimai nušlavė Šiškelijos konferencijų rūmus ir svarbius valstybinius taškus: nacionalinį banką, II-ąją respublikinę ligoninę ir transporto bei susisiekimo departamentą. Sąjungininkės paskelbė karą viena kitai ir pradėjo kovoti dėl valstybinės svarbos objektų arba to, kas iš jų liko. Banke, kaip manoma, liko apie 27 tonas Šiškelijos valstybinio aukso. Ligoninėje laikomos medicininės priemonės itin svarbios sužeistiesiems gydyti. Transporto ir logistikos departamente laikomas transportas gali būti naudingas išgabenant savus žmones iš karštųjų taškų. Beringai, grinadai ar babagai? Kurią tautą atstovausi tu, lapkričio 10-ąją Mūšio fronte? 

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS - 60 (kariniuose mokymuose dalyvauja pirmi 20 užsiregistravusių dalyvių + naujokai / nuomininkai).

Žaidimo tipas: 50% milsim, 50% domination. 

Mokymų temos: naujokai kviečiami susipažinti ir pasimokyti kas yra kovinė stovėsena ir taktinis ginklo valdymas, orientavimasis pagal pasaulio laiką, judėjimas skyriaus sudėtyje, pasalos rengimas ir maskavimasis (stipriai rekomenduojame žaidėjams be žaidimo patirties. Profesional0s instruktoriai praktiškai supažindins ir pamokys žaidimo subtilybių ir gudrybių).

Komandų užduotys: strateginių objektų: banko, ligoninės, departamento užėmimas / apsauga / šturmas (naudosime karinį transportą), šnipų demaskavimas ir informacijos rinkimas (bus papildomų misijų žaidimo eigoje).

Ginklų greičių standartiniai Mūšio fronto limitai (chronuosime). Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių.


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

  • DATA: 2019m. lapkričio 10 diena. SEKMADIENIS.
  • VIETA: Gulbiniškės [ex SSRS military rocket baze] parkingas WGS koord. 55.022382, 24.242897

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA: 09:00 - 11:00 vietos laiku,
  • MOKYMAI: 09:30 - 11:00 vietos laiku,
  • INSTRUKTAŽAS ir žaidimas: 11:30 - 16:30 vietos laiku,
  • KAREIVIŠKA KOŠĖ ir žaidimo aptarimas: 16:30 - 17:00 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 12,5 Eur mokant internetu iki 2019 11 07 vidurnakčio, vėliau 17,5 Eur (vietoje apmokėjimo nėra)
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos komplektas 25Eur iki 2019 11 07 vidurnakčio, vėliau 32,5 Eur (sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 32,5Eur iki 2019 11 07 vidurnakčio, vėliau 40Eur (komplekto sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS - 60 (kariniuose mokymuose dalyvauja pirmi 20 užsiregistravusių dalyvių + naujokai / nuomininkai).

Locația evenimentului