Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Prof.E.Laurinačio MasterClass "Emocijos, jausmai, protas - kas ką valdo?"

,,Profailingas’’ – tai bene viena iš efektyviausių žmogaus charakterio pagrindinių parametrų skaitymo ne tiesioginio kontakto metu metodikų, kuri paremta specialiųjų tarnybų ir psichiatrų sukurta metodika. Ji leidžia greitai „nuskaityti“ asmenines žmogaus charakteristikas, vertybes, motyvus, įsitikinimus, o taip pat gana tiksliai prognozuoti jo elgesį, reakciją įvairiose situacijose.

Profilio nustatymas (angl. profiling) plačiai taikomas spec. tarnybose, nes šioms žinyboms gyvybiškai būtinas gebėjimas kaip įmanoma greičiau perprasti žmogų, prognozuoti jo elgesį įvairiuose ir ypatingai - stresinėse situacijose. Asmenybinis profilis(iai) atsiskleidžia žmogaus veido bruožuose, kūno konstitucijoje, aprangoje, kalboje ir bendrame elgesyje. Norint atskleisti žmoguje esančius psichologinius profilius jums užteks 30 sekundžių. Tada galėsite užtikrintai prognozuoti žmogaus elgesį ir reakcijas įvairiausiose situacijose. Taip įgausite papildomą pranašumą!

 

Lektorius Žydrūnas Sadauskas - veidoskaitos treneris, hipnozės praktikas.

Unikalių asmeninių talentų atskleidimo metodikų treneris! Eriksoninės hipnozės praktikas! Jau daugiau nei penkeri metai studijuoja ir taiko praktikoje įvairiausias metodikas, kurios leidžia per kiek įmanomą trumpesnį laiką nustatyti pagrindinius žmogaus charakterio parametrus ir juos keisti.

 

Alma Master - video ir realios lyderių meistriškumo klasės

Šiandien tobulėjimas yra prabanga, kuriai galime skirti tik kelias valandas per savaitę.

Dėl šios priežasties kviečiame tobulėti tik su geriausiais įvairių sričių specialistais taupant savo laiką.

MasterClass video pamokos arba realūs dviejų valandų mokymai - efektyvi ir neįkainojama patirtis.


 

Informuojame, kad mokymų dalyviai gali būti filmuojami, o video medžiaga pateikiama reklaminiais tikslais. Mokymų dalyviai, įsigydami bilietą, sutinka su šiomis sąlygomis. Žiniasklaidai naudoti medžiagą draudžiama, išskyrus tuos atvejus, kai gaunamas raštiškas Alma Master sutikimas.

Locația evenimentului