Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Self pitch: kaip pristatyti save? pakartotinė sesija

Turime puikių naujienų, nespėjusiems sudalyvauti "Kontaktų vakarų" susitikime su mokymais "Self pitch. Kaip pristatyti save?", organizuojame papildomą sesiją jau kovo 6d.!

Darbo pokalbiuose, renginiuose ir konferencijose, verslo susitikimuose turime tik keletą sekundžių pirmam įspūdžiui sukurti ir kalnus informacijos, kuria galime pasidalinti: apie save, savo įmonę, produktus, paslaugas.

  • Kaip pasirinkti ir suformuluoti tai, kas svarbiausia?
  • Kiek trunka geras prisistatymas?
  • Kokie pagrindiniai jo elementai?

Šiose praktinėse dirbtuvėse aptarsime būdus ir klausimus, padedančius nuo pirmųjų prisistatymo žodžių užkabinti klausytojo dėmesį ir čia pat juos išbandysime praktiškai.

Paskaita praturtinta pavyzdžiais ir istorijomis iš Viktorija Matusevičiūtė patirties vedant seminarus, ruošiant pranešėjus konferencijoms, ugdant vadovus bei darbuotojus. Smagios ir įtraukiančios praktinės treniruotės ne tik padeda geriau suprasti pagrindines pranešimo žinutes, bet ir padeda čia pat ugdyti dalyvių nerimo valdymo bei pasitikėjimo savimi įgūdžius. Viktorija yra viešo kalbėjimo mokymų trenerė, knygos apie darbą su grupėmis “Dėmesio grupė” (2014) bendraautorė, OVC Consulting vyr. konsultantė, organizacijų psichologė.

 

Informacija apie renginį "Kontaktų vakarai".

Renginiai skirti ne tik ieškantiems naujų kontaktų ar pažinčių, bet ir tiems, kas nori turiningai praleisti vakarą su įdomiais žmonėmis arba tiesiog pasiklausyti motyvuojančios kviestinio svečio istorijos ar, šiuo atveju, sudalyvauti praktiniuose mokymuose.

"Kontaktų vakarus" sudaro dvi dalys:

-pirmoje dalyje vyks praktiniai viešo kalbėjimo mokymai - kaip save pristatyti, kuriuos ves tikra šios srities profesionalė - Viktorija Matusevičiūtė. (2 ak.val. - 90min.)

-antroje dalyje 16 žmonių dalyvaus "Kontaktų vakare", kuriame kiekvienas dalyvis turės galimybę po 5 minutes susipažinti, pabendrauti su kiekvienu žmogumi ar pasikeisti kontaktais ir vėliau pratęsti pokalbį. Tai reiškia, kad dalyvaudami antroje dalyje užmegsite mažiausiai 15 naujų kontaktų (antra dalis trunka apie 90min.)

 

Jeigu apie mus girdite pirmą kartą, trumpą pristatymo video galite pamatyti: https://www.youtube.com/watch?v=KRpcXamg1Fg

Daugeliui iš mūsų yra sunku prieiti prie nepažįstamo žmogaus ir jį užkalbint, todėl dalyvaujant antroje dalyje, Jums nereikės ieškoti su kuo bendrauti, mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Kiekvienas dalyvis gauna vardinę kortelę su numeriu, todėl tiksliai žino, kas bus sekantis pašnekovas ateinančioms 5-ioms minutėms.

Svarbiausia suprasti, kad visi susirinkę dalyviai nori bendrauti, dalintis savo idėjomis ir visai nesvarbu ar tai studentas /-ė, ar stambus verslininkas /-ė, žmonės visada gali atrasti bendrų interesų ar kartu įgyvendinti naujas idėjas.

Laiko liko visai nedaug, o vietų skaičius ribotas, todėl pasinaudokite galimybe! Praplėskite savo pažįstamų ratą, tai geriausias būdas rasti naują draugų, užmegzti verslo kontaktų ar sutikti bendraminčių, su kuriais galėsite turiningai leisti laiką.

 

Nauja pažintis yra tarsi loterijos bilietas, Jūs niekada nežinosite, kaip naujai sutiktas žmogus gali pakeisti Jūsų gyvenimą, o ką galite prarasti?!

 

Laikas: 2019 03 06 - 17:30h. (trečiadienis)

Vieta: Lakūnų g. 24, Vilnius, Outlet Parkas "AltSpace", 2-as aukštas

Mokymus ves: Viktorija Matusevičiūtė

 

Renginio programa:

17:30 - 18:00 - registracija

18:00 - 19:30 - pirma renginio dalis (praktiniai savęs pristatymo mokymai)

19:30 - 19:45 - pertraukėlė

19:45 - 21:15 - antra renginio dalis (bendravimas su dalyviais po 5 minutes)

 

Daugiau informacijos apie projektą "Kontaktų vakarai" http://kontaktuvakarai.lt.

 

*renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo medžiaga bus naudojama "Kontaktų vakarų" marketinginiais tikslais.

 

IKI SUSITIKIMO!

Locația evenimentului