Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

SIELA | Tamsta

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:30.

2020-aisiais roko grupė „Siela“ švęs savo veiklos 30-metį. Per tuos metus užaugo naujos klausytojų kartos, kurioms „Siela“ yra tokia pat aktuali šiandien, kokia jų tėvams buvo 1990-aisiais. Savo gerbėjų grupė niekada nepaliko alkstančių: visus šiuos dešimtmečius „Siela“ su Aurelijumi Sirgedu priešakyje kūrė naujas dainas, įrašė 13 albumų.

Bene didžiausiu „Sielos“ hitu galima vadinti kūrinį „Vėjas. Žvaigždė“ iš rinktinio albumo „Sielininkai“, kuris buvo įrašytas kartu su Andriumi Mamontovu. Tokius kūrinius kaip „Rudenio Dievas“, „Tavęs man reikėjo“, „Meilę skriaudžia dangus“ visi taipogi iki šiol moka mintinai. „Kažkas tose dainose yra, jei ir šiandien jos skamba gerai ir klausytojui jų reikia“, – sako A. Sirgedas.

Gyvendama ne praeitimi, o šia diena ir ateitimi, „Siela“ nutarė suteikti savo muzikai šiuolaikinį skaitmeninį kūną. „Turime neįtikėtinas galimybes, visai kito lygio techniką. Būtų keista tuo nepasinaudoti. Kiekvienas senas hitas, kurio įrašai galbūt tėra išlikę audiokasetėje ar – magnetofono juostoje, o „Sielos“ gerbėjai nori tai turėti savo kasdieniame grojaraštyje, dabar nuskambės visiškai šviežiai. Žinoma, neketiname visko išvalyti, nesinori prarasti tam tikram laikmečiui būdingo skambesio autentiškumo. Tačiau nutarę sukelti „Sielos“ hitus į visas internetines muzikos platformas, ryžomės dideliam darbui studijoje. Kartu norime sugroti gyvą koncertą, kuriame mūsų visų laikų muzika suskambės taip, kaip jai tinka skambėti šių dienų salėse“, – kalbėjo A. Sirgedas.

Koncertas muzikos klube „Tamsta“ bus toks, į kurį atėjęs klausytojas gaus gerą dozę „Sielos“ trijų dešimtmečių kūrybos, skambančios šiuolaikiškai ir užtikrintai. Legenda gyva ir gyvuoja toliau! 

SIELA:
Aurelijus Sirgedas - balsas, gitara
Kostas Kriaučiūnas - gitara
Edvardas Kaluger - bosinė gitara
Darius "Mekas" Juodka – mušamieji

ALBUMAI:

Vėjas nešantis naktį, 1990 //
Prakeikimas, 1991 // 
Juodo opiumo žemė, 1993 // 
Už regėjimo lauko, 1994 // 
Sielininkai, 1995 // 
Tremtyje, 1997 // 
Tavęs man reikėjo, 1997 // 

Eldorado, 2000 //
Dali, 2005 // 
Euforija, 2008 //
Siela XX, 2010 // 
Visa matanti akis, 2011 // 
Širdis. Kryžius. Pasaga, 2015 //

Locația evenimentului