Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Spektaklis „Rieda ridenasi“. (2-4 m. vaikams)

Spektaklį sukūrė ir vaidina: Joana Čižauskaitė ir Algirdas Urbonas
Scenografė ir kostiumų autorė: Justė Kondratė
Trukmė: 30 min + 15 min žaidimas spektaklio erdvėje
Bilieto kaina: 7 Eur, bilietas reikalingas ir patiems mažiausiems žiūrovams
Bilietai negrąžinami ir nekeičiami.

Kamuolys - viena tobuliausių formų. Beveik kaip pingvinas. Tačiau kas gi nutinka, kai pingvinai sugalvoja žaisti golfą? Šis spektaklis - tobulų formų netobula sąsaja. Tokios netipinės sąsajos gimsta ir mūsų kasdienybėje, kada susitinkame, gyvename, žaidžiame ar mylime.

Spektaklio kūrėjai Joana Čižauskaitė ir Algirdas Urbonas pasitelkdami aktorinius bei klounados principus ir gyvus instrumentus, pasakoja dviejų pingvinų žaidimo istoriją. O juk žaidimai kaip ir santykiai nebūtinai turi būti pagal taisykles. Kaip pasidalinti, kaip atleisti, kaip priimti, kartu džiaugtis ir sutarti? Spektaklis „Rieda ridenasi” sukurtas 2-4 metų vaikams apie nutinkančias emocijas, tarpusavio santykius ir… su daug kamuoliukų!

Pingvinai spektaklyje draugauja be žodžių - ištiktukais ir muzika, todėl šis pasirodymas puikiai tinka ir ne(tik)lietuviškai šnekantiems vaikams.

Joana Čižauskaitė ir Algirdas Urbonas yra ilgamečiai „Raudonos nosys. Gydytojai klounai” organizacijos nariai, kasdien dirbantys su įvairaus amžiaus vaikais.

Locația evenimentului