Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Tobulas Cv ir sėkmingas startas

Šiuo metu ieškote darbo? Turite jį, tačiau norite kito? Tačiau nežinote, kaip sukurti gerą CV?

Ar vis labiau abejojate savimi ir vis dažniau darosi liūdna, kad kiti nesupranta, kodėl darbo paieškos užtrunka ilgai? Vis didėja aplinkinių ir jūsų paties sukeliamas spaudimas dėl darbo neradimo?

Nepasitikėjimas savimi vis auga, skęstate dvejonėse, ar išvis kada nors pavyks rasti svajonių darbą?

Tokius ir kitus panašius jausmus išgyvena daugybė žmonių, ieškančių darbo arba norinčių išeiti iš to, kuris širdžiai jau seniai nebemielas. Daugelis besikreipusiųjų į mane taip jaučiasi todėl, kad darbo rinka šiuo metu yra įtempta. Ieškantieji darbo dažnai negauna jokio atsakymo, net ir neigiamo, tad tai kelia neviltį, nuolatinį nusivylimą.

Trijų savaičių trukmės kursas pagelbės išspręsti daugumą minėtų problemų. Darbo paieška nėra toks sudėtingas procesas, kai žinote ką daryti.

Mano organizuojami kursai ugdo pasitikėjimą savimi, o žmogus, žinantis, kaip argumentuotai pateikti informaciją apie save, gali nesunkiai rasti darbą ar net rinktis jį iš kelių siūlomų. Būtent šie kursai ir yra skirti išmokti sukurti gerą CV, suvokti savo stiprybes, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir rasti tikrąjį profesinį kelią.

 

KURSŲ METU:

 

·         išmoksite sukurti kokybišką CV;

 

·         suvoksite savo unikalumą ir gebėjimus;

 

·         padidinsite pasitikėjimo savimi jausmą;

 

·         ieškosite savo tikrojo profesinio kelio ir jį rasite;

 

·         išmoksite pritaikyti vieną CV skirtingoms darbo pozicijoms;

 

·         išsiaiškinsite, koks CV yra geras, o koks – blogas.

 

·         Motyvacinis laiškas

 

KURSŲ NAUDA:

 

·         darbdaviai greičiau pastebės Jūsų CV;

 

·         išsiugdys pasitikėjimas savimi ir ryžtas veikti;

 

·         geriau  issigryninsite savo  profesines srities  galimybes

 

Esu Aušra Vaitiekaitė. Septynerius metus buvau Vadovė, viena iš mano pagrindinių atsakomybių buvo CV analizė ir darbuotojų atranka. Ilga patirtis paskatino priimti užsakymus, teikti konsultacijas, todėl ir sukūriau šiuos CV kūrimo mokymus. Šiuo metu teikiu asmenines konsultacijas, padedu kurti CV, vedu mokymus. „CV RED“ paslaugos vykdomos jau ketverius metus,Cv rašau nuo 2010 metų, o mokymai organizuojami dvejus metus. Kadangi esu „Naratyvinės„ ir „Ikigai“ metodikų specialistė, sudarau mokymus pagal konkrečias problemas, su kuriomis susiduria daugybė mano klientų ir su kuriomis esu susidūrusi seniau, pati ieškodama darbo.

Kviečiu dalyvauti kursuose, kurių metu bus atliekamos užduotys, nuraminta galvoje besisukanti sumaištis, motyvacija, taip pat kursų metu išmoksite susikurti kokybišką CV ir taip lengviau rasite darbą! Galite rinktis tik standartinius kursus kaina 67 eurai arba dar dvi papildomas asmenines konsultacijas 111 eurai.Nuoroda prisijungimo atsiųsiu likus iki renginio trims dienoms.  Kontaktinis telefonas  865502464

Prisijunkite prie šių tris savaites trunkančių kursų internete ir sėkmingai raskite savo svajonių darbą! Registruokitės! Pirkite  bilietą ir susimatysime kurse.  Iki greito pasimatymo!