Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Vienos kėdės istorija

Šią istoriją mums padeda sekti viena paprasta, nepatogi ir nemoderni ligoninės kėdė. Tėvams, kurių vaikai serga vėžiu ši kėdė neribotą laiką tampa jų namais, užuovėja ir prieglobsčiu, maldos vieta, raudos siena, leidžiant ilgas dienas ir sunkias naktis ligoninės palatoje prie sergančio vaiko. Ant šios kėdės tėvai miega, verkia, puola į neviltį ir vėl pakyla su viltimi, kad viskas bus gerai. 


„Mamų unija“ Vilniaus Katedros aikštėje, nuo rugsėjo 16 dienos įkurė imitacinę ligoninės palatą, kurioje šalia lovos stovi istorijos pasakotoja kėdė. Kviečiame įsikūnyti į vėžiu sergančio vaiko šeimos vaidmenį ir tapti pagrindiniu istorijos herojumi. Ateikite ir bent vieną valandą praleiskite „ligoninės palatoje“. Užuojautos ir gailesčio čia nereikia, čia reikia supratimo, stiprybės ir paramos į bėdą patekusiai šeimai. Deja, ši klastinga liga nesirenka nei amžiaus, nei lyties, nei socialinio sluoksnio. Ji tyliai ir paslaptingai atsliūkina pasiglemždama mūsų mintis, jėgas ir svajones. Kėdė Katedros aikštėje herojų laukia iki lapkričio 16 d. 

Viso projekto metu kviečiame visus geraširdžius žmones, socialiai atsakingas įmonės bei verslus aukoti pinigus unikalaus ir ambicingo projekto „MAMŲ UNIJOS ŠEIMOS NAMAI“ užbaigimui.

Tai ypatingi NAMAI 
Šie namai bus skirti onkologine liga sergančio vaiko slaugai, reabilitacijai, šeimos gyvenimui ir laisvalaikiui, tai bus namai, kurie padės sukurti saugią, jaukią, sveikti padedančią aplinką visai sergančio vaiko šeimai. Drauge suvieniję jėgas, mes galime šią didelę ir gražią svajonę paversti realybe. 
Šie namai yra statomas tik iš privačių lėšų – to, ką suaukoja geraširdžiai žmonės ir socialiai atsakingos įmonės bei verslai.  

Kviečiame prisidėti ir jus. Tai galite padaryti atvykdami į Katedros aikštę ir ten palikdami auką. O tuos, kurie negali atvykti, kviečiame įsigyti simbolinį aukos bilietą. Spauskite viršuje esantį mygtuką „Pirkti bilietą“ ir pasirinkite bilietą – sumą, kurią norėtumėte paaukoti projektui.

SVARBU prie šio „Mamų unijos“ projekto prisideda ir „Paysera“ – perkant bilietą pasirinkus mokėjimo būdą per „Paysera“, nebus taikomi jokie papildomi mokesčiai – projekto organizatorius pasieks lygiai tokia suma, kokią paaukosite.

Projekto tikslas – surinkti 500 000 EUR. Aukoti galima tol, kol bus pasiektas projekto tikslas.


Daugiau apie projektą „MAMŲ UNIJOS ŠEIMOS NAMAI“: 
https://www.mamuunija.lt/projektai/vopc
 

Locația evenimentului